Apžvalgos bokštai – ko širdis trokšta! (žaidimas)

apžvalgos bokštas_versli mama

Apžvalgos bokštai Lietuvoje tiesiog be proto populiarūs. O dabar taps dar populiaresni, nes iki vasario 28 d. vyksta žaidimas-kelionė po šalies nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose stūksančius gražuolius.

Aplankytinų apžvalgos bokštų dešimtukas paskelbtas žaidimo-kelionės organizatorių sudarytame maršrute. Jis driekiasi trimis kryptimis: Dzūkijos, Žemaitijos ir Aukštaitijos. Atrakciją organizuoja Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos ir portalas „pamatyklietuvoje.lt“.

Pasižymėjusieji prie visų bokštų, gaus prizą – knygą apie šalies saugomas teritorijas ir kvietimą į būsimo aukščiausio Lietuvoje apžvalgos bokšto Nemuno kilpų regioniniame parke atidarymą, kuris numatomas 2019 m. gegužę.

Dzūkijos nacionaliniame parke reikėtų pakilti į Merkinės apžvalgos bokštą, Metelių regioniniame parke – į Metelių apžvalgos bokštą, o Veisiejų regioniniame parke – į Veisiejų apžvalgos bokštą. Žemaitijos nacionaliniame parke žaidimo dalyvių laukia Siberijos pelkės apžvalgos bokštas, Salantų regioniniame parke – Kalnalio apžvalgos bokštas, Varnių regioniniame parke – Aukštagirės apžvalgos bokštas. Aukštaitijos nacionaliniame parke žaidimo maršrutas veda į Šiliniškių apžvalgos bokštą, Labanoro regioniniame parke – į Labanoro (Mindūnų) apžvalgos bokštą, Sirvėtos regioniniame parke – į Švenčionių apžvalgos bokštą, Anykščių regioniniame parke – į Medžių lajų tako apžvalgos bokštą.

Prie visų šių bokštų žaidimo dalyviai turi pasižymėti savo išmaniajame telefone. Kaip tai padaryti, sužinosite paspaudę dvi žaidimo-kelionės paskyras portale pamatyklietuvoje.lt arba http://bit.ly/BokstaiZiema.

Aplankiusieji visas maršruto vietas gaus prizo kodą, kurį galės iškeisti į patį prizą. Jo atsiimti, gavus programėlės patvirtinimą, reikės atvykti į Valstybinė saugomų teritorijų tarnybą (Antakalnio g. 25, Vilnius).


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.