Ar 5 – Jūsų laimingas skaičius?

Kovas dar neprasidėjo, o verslios mamos jau žino, ką veiks balandžio 5-ąją – dalyvaus penktojoje edukacinėje konferencijoje „Aš – versli mama“, kuri, per žiemą apkeliavusi Berlyną ir Kauną, pavasarį vėl sugrįš į Vilnių.

 KADA? Balandžio 5 d., antradienis, 10-16 val.

KUR? Europos lyčių lygybės institutas (Gedimino per. 16, Vilnius)

KAS VYKS?

Penktasis verslių mamų susibūrimas! Ir vėl mokysimės, kaip turiningai gyventi, daryti verslą ir auklėti vaikus: 4 val. edukacijos, geras pusvalandis pietums (staliukus pietums užsakėme šalia esančio viešbučio „Novotel“ restorane) ir 1,5 val. Greitųjų verslo pasimatymų. Ir vėl marios skanios kavos ir arbatos, fotosesijos prie konferencijos fotosienos, diskusijos ir dalykinės pažintys. O be „Mary Kay“ makiažo ir stiliaus dirbtuvėlių – dar ir Valdemaro Kavaliausko, Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinikos specialisto, atliekami tyrimai naujausia aparatūra ir sveikatinimo patarimai.

10 val. Motinystė ir verslas – misija įmanoma su portalu verslimama.lt. Tinklaveikos patarimai. Portalo vadovė, 4 vaikų mama Skaidrė Vainikauskaitė.

11 val. Europos lyčių lygybės indeksas: Lietuvos situacijos analizė Dr. Jolanta Reingardė, ELLI vyr. tyrėja, analitikė. Po pranešimo vyks diskusija, kurioje dalyvaus Švedijos Karalystės ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin, Azerbaidžano Respublikos ambasados Lietuvoje konsulas Samiras Musajevas, kompanijos BIOK komunikacijos vadovė Romualda Stragienė.

12 val. Lietuviško verslo sėkmės ir nesėkmės Vokietijoje. Turinio partneris – AHK, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje.

13 val. Kaip žydai auklėja savo vaikus. Pamoka mamoms. Miša Jakobas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorius.

13.45-14.30 val. Pietų pertrauka

GREITIEJI VERSLO PASIMATYMAI

14.30-16 val. vyks aktyvi verslo partnerių ir klientų paieška, keitimasis kontaktais, rekomendacijomis. Greituosiuose verslo pasimatymuose kviečiamos dalyvauti ne daugiau kaip 24 verslininkės, atstovaujančios skirtingoms verslo sritims. Tad registruojantis galios taisyklė „Kas pirmesnė – ta gudresnė“, t. y. pirmosios užsiregistravusios dalyvės turi daugiau galimybių patekti į antrąją renginio dalį.

Jeigu iš vieno verslo (įmonės, tarptautinės kompanijos filialo ir pan.) ateinama keliese, patariama tarpusavyje susitarti, kuri viena iš jūsų dalyvaus Greituosiuose verslo pasimatymuose. Jeigu įmonė vykdo kelias skirtingas veiklas, tuomet rekomenduotume pasiskirstyti, kuriai sričiai kuri atstovausite. Taisykles, kaip tinkamai pasiruošti tinklaveikai, atsiųsime gavę Jūsų dalyvės mokestį.

Dalyvės mokestis:

  • Įprasta kaina – 30 €.
  • Daugiavaikių šeimų asociacijos MES narėms su kortele VISI SAVI – 20 €.
  • Susirinkote grupė? Puiku – penkioms galioja įprasta kaina, o šeštoji eina nemokamai!
  • Apie Jus rašėme portalo verslimama.lt rubrikoje „Herojės“? Tuomet edukacinė konferencija Jums nieko nekainuoja! Kaip tapti heroje, skaitykite čia.

Registracija: užpildžius registracijos formą (pateikiama toliau), el. paštu portalasverslimama@gmail.com, tel. +370 610 75 261 arba per iššokantįjį skelbimą portale.

Edukacinės konferencijos metu norite savo verslą pristatyti išsamiau? Komercinio bendradarbiavimo sąlygas rasite čia.

KAS TOLIAU?

Toliau – balandžio 23 d., Stokholmas (Švedija)! VI edukacinė konferencija „Aš – versli mama“ Lietuvos Respublikos ambasadoje pradės dieną, o ją pabaigs Stokholmo kultūros naktis, į kurią visas verslias mamas kviečia ambasadorius Eitvydas Bajarūnas su šeima.

Iš Lietuvos ir išeivijos bendruomenių tradiciškai kviečiama vykti 10 verslių mamų delegacija. Keliaujame individualia tvarka, Stokholme renkamės balandžio 21 d. Kelionės detales ir kainas rasite čia. Sekite naujienas portalo rubrikoje „Renginiai“, o kad nieko nepraleistumėte – prenumeruokite naujienlaiškį arba renginių skelbimus „Versli mama“ paskyroje feisbuke.

Renginio paskyra feisbuke

VM logo FB kt 180x180

ORGANIZATORIUS

EIGE

TURINIO PARTNERIS

AHK1

TURINIO PARTNERIS

Paliesiaus Klinika Logo - LT RGB-01

RENGINIO SVEIKATINTOJAS

 

 

 

tugy

JAUKUMO PARTNERIS

 


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0