Astos kuriamos „Katino dienelės“ kviečia į atidarymą Antakalnyje

Katino dienelės_versli mama

Dviejų dukrų mamos Astos Jagelo įkurtas tarptautinis darželis Katino dienelės – KD international plečiasi toliau – rugpjūčio 21-ąją Vilniaus Antakalnio mikrorajone įvyks jau trečiojo filialo atidarymas.

Asta Jagelo katino dienelės versli mama1

Versli mama Asta Jagelo atidaro jau trečiąjį nuosavo vaikų darželio filialą. (Mona Avik nuotr. | moona.lt)

Priminsime, kad portalo VERSLI MAMA tinklaveikos narė Asta į Lietuvą nusprendė grįžti po 10-ties sėkmingų metų, praleistų Anglijoje. Ten jiedu su vyru turėjo gerai apmokamus darbus, jaukiai įrengtus namus, gyveno aktyvų gyvenimo būdą, bet vis negalėjo susilaukti vaikų. Kai pagaliau porai pavyko susilaukti pirmosios dukrelės, šeima nusprendė išvykti jos auginti į Ispaniją. Ten po širdimi pajuto nešiojanti ir antrąją gyvybę. Būtent ji paskatino rimčiau pagalvoti, ar ne laikas grįžti į Lietuvą, kur vaikai galėtų dažniau matytis su seneliais, pažintų lietuvišką kultūrą, tradicijas.

Grįžę į Lietuvą, Asta su vyru pradėjo ieškoti darželio vyresnėlei Adorianai. Aplankė 26 privačias Vilniaus ugdymo įstaigas, 8-ose iš jų buvo ugdoma anglų kalba – šią sąlygą kosmopolitiška šeima kėlė kaip būtiną. Tačiau sako nė vienoje negavusi tenkinančio atsakymo į labiausiai dominusius klausimus apie ugdymo procesą, vaikų drausminimo priemones ir kitus rūpimus dalykus. Todėl galiausiai darželį nusprendė įkurti patys.

Pirmasis Astos sukurto privataus vaikų darželio Katino dienelės – KD international  filialas duris atvėrė Baltupiuose, kai iki antrosios dukters Gracianos gimimo buvo likusios 2 dienos. O darželio filialas Pašilaičiuose buvo atidarytas 2018 metų vasarį.

Abiejuose pirmuosiuose darželiuose dirba 17 ugdymo specialistų, dar 3 prie komandos prisijungs jau nuo rugsėjo. Pirmuosius du darželius lanko 55 auklėtiniai. O trečiasis, pats naujausias darželio filialas Antakalnyje talpins dar pusšimtį mažųjų.

KAS?

Privataus vaikų darželio Katino dienelės – KD international  filialo atidarymas

KUR?

Karių kapų g. 20, Antakalnis, Vilnius

KADA?

Rugpjūčio 21 d., trečiadienį, 18 val.

KAS VYKS?

Pirmojo Lietuvoje ECO friendly tarptautinio darželio Katino dienelės atidarymas. Vaišinsitės arbata ir „Seduja“ pyragėliais, grosite Percussion Play Baltics lauko instrumentais ir džiaugsitės kitų atlikėjų pasirodymais.

REGISTRACIJA

Teiraukitės mob. tel. +370 688 87 544, www.katinodieneles.lt

Daugiau skaitykite:

Versli mama Asta: „Katino dienelės“ gimė iš noro suteikti dukrai geriausią išsilavinimą

Kaip tapti portalo VERSLI MAMA tinklaveikos nare


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0