Dianos ir Ingridos Skanaus maisto fabrikas gamina geras emocijas (2016-09-14)

Šiaulietės Ingrida (kairėje) ir Diana nori surasti smulkių ūkininkų, galimai dar tik pradedančių veiklą, kuriems būtų aktualu ir naudinga su bendradarbiauti su jų Skanaus maisto fabriku. Veros Gorbačevos nuotr. (VG Kids and Family Photography)  

Verslios mamos Diana Stanislovaitienė ir Ingrida Milašauskienė užsimojo nei daug, nei mažai – įsteigė Šiauliuose Skanaus maisto fabriką. Tiksliau, fabrikėlį, kuris kiekvienai laiką ir pinigus taupančiai šeimai pasirengęs iš ūkininkų tiesiai į namus pristatyti pietų arba vakarienės dėžes su visais šviežiam maistui paruošti būtinais produktais ir reikmenimis.

Diana ir Ingrida pripažįsta, kad pripratinti klientus prie naujos paslaugos nėra lengva, o išsireikalauti iš ūkininkų kokybės kartais būna dar sunkiau. „Būna, kad iš ūkininkų pateikto asortimento atsirenkame vos kelias pozicijas: pvz., kartą iš 35 produktų mūsų reikalavimus atitiko tik 4“, – kalba verslios mamos. Sako, dėl niekų nesikabinėjančios, bet produktai privalo būti švieži, natūralūs, be pašalinių kvapų, pagaminti laikantis susitarimų. „Nes mes pirmiausia parduodame emociją“, – pabrėžia.

vm-laida-2016-09-14

 

www.ziniuradijas.lt


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0