Dviejų vaikų mamai Sandrai kūryba suteikia daugiau prieskonių

Su prekės ženklu Female mamos sukūrė jau penktąją kolekciją (Female  nuotr.).

Dviejų vaikų mama, žinomo šalies futbolininko Darvydo Šerno žmona Sandra Šernė (29) po kelerių metų gyvenimo užsienyje ir vėl su šeima įsikūrė Vilniuje. Norėtųsi pridurti, kad pagaliau šeima gyvena sėsliai, vaikai lanko darželį ir Sandra gali atsipalaiduoti. Tačiau ji – ne iš tų moterų, kurios renkasi saugų ramybės uostą. Jaunai mamai ir moteriškų drabužių kūrėjai nuolat reikia veiklos ir užimtumo, o spontaniškumą ji vadina vienu iš savo gyvenimo prieskonių.

Sandra Serne_versli mama

Kartu su vyru Sandra augina du sūnus: penkerių Darvydą ir trejų Kajų (asmeninio archyvo nuotr.)

Šiuo metu Sandra yra visa galva pasinėrusi į kūrybą – ji kartu su kolege Ieva Grybauskiene, futbolininko Pauliaus Grybausko žmona, yra įkūrusi moteriškų drabužių prekės ženklą Female. Ir nors S. Šernė prisipažįsta, kad mėgsta susiplanuoti savo laiką, spontaniškumui ji negali atsispirti:

„Mūsų kruopščiai sudėliotoje kasdienybėje vis dažniau atsiranda žodžiai „reikia“, „nėra laiko“, „negaliu sau to leisti“ ir vis rečiau į ją užklysta spontaniški poelgiai. Tačiau mano pakankamai skrupulingai suplanuotoje dienotvarkėje spontaniškumas yra labai laukiamas svečias – tiesiog dievinu elgtis netikėtai! Tad atsiradus net mažiausiai galimybei, leidžiu sau improvizuoti ir priimti staigius sprendimus, kurie pradžioje mano vyrams gal ir nelabai patinka, tačiau rezultatas nudžiugina visus, – juokavo S. Šernė.

Anot moters, spontaniškumas ją dažniausiai užklumpa, planuojant laiką su vaikais: 5-mečiu Darvydu ir 3-ejų Kajumi.

„Būna, jog suplanuoju kartu su vaikais atlikti kažkokius darbus ar tiesiog turiu kažkokią viziją, kaip praleisim laiką kartu, tačiau jie akimis pablizgina ir aš neatsilaikau – apsisukame ir važiuojame ten, kur jie nori bei mėgaujamės kokia nors kita veikla. Tokie spontaniški poelgiai, nors ir tikrai smulkūs, man suteikia daug džiaugsmo. Manau, svarbiausia yra nebūti įsikibus plano ir pasikeitus aplinkybėms, sugebėti atsipalaiduoti bei pasimėgauti tuo, kaip viskas susiklostė, – teigė pašnekovė.

Sandra prisipažino, kad itin spontaniškai mėgsta elgtis savo kirpėjos kėdėje.

Esu linkusi eksperimentuoti, todėl esu per tris minutes priėmusi sprendimą tapti brunete (iš prigimties Sandra yra šviesiaplaukė – aut. p.) arba nusprendusi nusikirpti plaukus visai trumpai. Man patinka taip elgtis, nes spontaniškumas ir netikėtumai suteikia lengvą adrenalino pojūtį. Pasielgus spontaniškai, lieka malonus prisiminimas, kad išdrįsai ir tą akimirką ateityje lydi ryškios teigiamos emocijos, todėl norisi ir dažniau elgtis azartiškai.

Paskutinį kartą Sandra netikėtai net sau pačiai pasielgė šią vasarą, kai kartu su vyru pasidavė akimirkos idėjai ir vietoj kelionės į Varšuvą, į popatlikėjos Beyonce koncertą, jie pasirinko ramų poilsį Birštone:

„Tiesiog mes tiek daug skraidome ir tą savaitgalį pajutome, kad nenorime ir vėl kažkur keliauti, skubėti, o norime tiesiog ramiai praleisti laiką kartu. Bilietai liko kaip atsiminimas, kad pasielgėm taip, kaip tuo metu jautė mūsų širdys ir nė kiek dėl to nesigailime“, – tikino pašnekovė.

Taip pat skaitykite:
Versli mama Alina ir jos Baltų šalelė ruošiasi naujiesiems mokslo metams (II)
Versli mama Asta: „Katino dienelės“ gimė iš noro suteikti dukrai geriausią išsilavinimą
Versli mama Rita, kuriai paklūsta stresas ir pokyčiai
 

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.