Moteriškai

Išpardavimai: 4 būdai, kaip nepamesti galvos pamačius nuolaidas

Print Friendly, PDF & Email

Sausį drąsiai galime vadinti atsinaujinimo mėnesiu: prasideda ir Naujųjų Metų išvakarėse sau duotų pažadų vykdymas, ir taip laukti išpardavimai. Pasauliniai duomenys rodo, kad 70-80 proc. visų prekių nuperka moterys. Todėl tikėtina, kad joms išpardavimai – gerokai daugiau pagundų keliantis metas nei vyrams.

Didžioji dalis moterų skuba nusipirkti seniai nusižiūrėtą suknelę, batelius ar rankinę, kuriai vis pagailėdavo pinigų. Deja, dalis pirkėjų tik atsivertusios banko sąskaitą susivokia išleidusios pinigus ten, kur nereikėjo. Štai 4 būdai, kaip pamačius nuolaidas nepamesti galvos:

1 būdas: pirkinių sąrašas

Visų pirma, prieš eidamos apsipirkti išpardavimų metu, suplanuokite, kokių drabužių ar daiktų jums tikrai reikia. Peržvelkite savo spintos turinį ir nuspręskite, ką tikrai verta įsigyti. Kitu atveju yra didelė galimybė pasiduoti nuolaidas skelbiančioms reklamoms ir įsigyti tai, ko jums nereikia. Šiuo atveju padės sudarytas pirkinių sąrašas.

2 būdas: spintos revizija

Dar vienas patarimas, kuris padės išvengti neplanuotų išlaidų – prieš sudarydamos būtinų pirkinių sąrašą, atlikite spintos reviziją. Drabužius, kurių nebenešiojate, galite padovanoti, atiduoti vargingiau gyvenantiems ar parduoti. Taip netgi galite padidinti biudžetą, skirtą išpardavimo pirkiniams.

IŠPARDAVIMAI VERSLI MAMA PARDUOTUVĖJE

3 būdas: tik tai, ką dėvėsite dabar

Stenkitės pirkti tai, ką ketinate dėvėti dabar arba pavasarį. Žieminė striukė ar batai, kuriuos nusižiūrėjote, kitą sezoną gali visai nebepatikti. Tačiau išpardavimai – visada puikus metas atnaujinti bazinius aprangos elementus: džinsus, dalykinius marškinius, kelnes ir švarkus.

4 būdas: eikite kartu su vyru

Kaip rodo pasaulinė statistika, 70-80 proc. visų prekių nuperka moterys. Todėl tikėtina, kad jos dažniau nei vyrai pasiduoda impulsyviam pirkimui. Tuo tarpu vyrai į parduotuvę dažniausiai keliauja turėdami konkretų tikslą ir žinodami, ko ieškos ir ką tikrai pirks. Tad jei žinote turinčios silpnybę prisipirkti per daug, į parduotuvę eikite arba turėdamos konkretų tikslą, arba kartu pasiimkite racionaliai mąstantį patarėją – vyrą.

Ar naudojatės proga apsipirkti per išpardavimus?
  • Pridėk savo atsakymą
Kaip per mėnesį sutaupyti 140 eurų

Išpardavimai gali būti naudingi, jei tam tikro pirkinio jums nereikia čia ir dabar, o galite jo palaukti keletą mėnesių ir tada įsigyti pigiau. Deja, žiemos išpardavimai paskelbiami iš karto po didžiųjų metų švenčių, ir dalis mažesnes pajamas gaunančių žmonių juos pasitinka apytuštėmis kišenėmis.

Papildomų pinigų, kuriuos galite išleisti išpardavimo metu, gali atsirasti ir atsisakius tam tikrų dalykų. Išleidžiamų pinigų sumą galima sumažinti, pavyzdžiui, bent jau laikinai atsisakius pietų kavinėse.

Jei kavinėse pietaujate kiekvieną darbo dieną, per mėnesį tam vidutiniškai išleidžiate apie 140 eurų. Tačiau pasigaminus namie ir valgant darbe, tikrai galima sutaupyti bent pusę šios sumos. Ją galėsite paskirti planuotam pirkiniui.

„Jau kaip ir esame įpratę sudaryti pirkinių sąrašą, eidami į maisto prekių parduotuvę. Lygiai taip pat elgtis turėtume ir prieš išpardavimą. Toks įprotis naudingas mums patiems, nes leidžia sutaupyti ir išvengti neplanuotų išlaidų. Įvertinus savo finansines galimybes ir nusimačius maksimalią sumą, kurią galite išleisti, sudarykite būtinų daiktų sąrašą“, – pataria Vaidotas Rimeikis, „Mokilizingas“ komercijos vadovas.

Ar verta imti paskolą

Pasak V. Rimeikio, pasakyti tiksliai, kiek klientų trumpalaikę paskolą ima tam, kad reikiamą daiktą įsigytų būtent išpardavimų metu, negalima. Tačiau jeigu daiktas yra tikrai reikalingas, per išpardavimus jį gali būti finansiškai naudinga įsigyti ir už skolintus pinigus.

Tokiu atveju specialistas pataria atkreipti dėmesį į du dalykus: tikrąjį poreikį ir savo finansinius pajėgumus. „Pirmiausia, mes patariame įvertinti, ar jums to daikto tikrai reikia ir ar galėsite laiku mokėti paskolos įmokas. Į šiuos klausimus atsakius teigiamai, tuomet lieka protingai pasirinkti paskolos davėją. Visi žmonės, net ir imdami mažos vertės paskolą, sprendimą turi priimti taip pat atsakingai, kaip ir imant dideles paskolas. Taip bus galima išvengti rizikos priimti neprotingą sprendimą dėl finansinių įsipareigojimų“, – sako. V. Rimeikis.

IŠPARDAVIMAI VERSLI MAMA PARDUOTUVĖJE

________________________________________________________________________________________

Taip pat skaitykite:

Parama suaugusiems vaikams – meškos paslauga ar būtinybė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.