Reikalinga erdvės nuoma renginiui Vilniuje? Nesnauskite!

Iki rugpjūčio 16 d. Vilniaus miesto savivaldybė laukia paraiškų iš tų juridinių asmenų, kurių vykdomiems nekomerciniams projektams sostinėje reikalinga erdvės nuoma – jie gali gauti finansavimą tokių uždarų arba atvirų erdvių nuomai apmokėti, skelbiama portale vilnius.lt.

Uždaroms erdvėms priskiriamos salės, arenos, teatrai ir kitos įvairios patalpos, o atviroms – aikštės, parkai, stadionai, kiemai ir kt. Atkreipiame dėmesį, kad šis kvietimas galioja tik 2018 m. numatomiems renginiams. Kaip portalą VERSLI MAMA informavo savivaldybėje, dėl kitais metais organizuojamų renginių erdvių nuomos apmokėjimo konkursą ketinama skelbti dar šį rudenį.

Paraiškos skirti Savivaldybės biudžeto lėšų nekomercinio renginio erdvės nuomai apmokėti teikiamos pagal dvi programas: 1) švietimo ir kultūros renginių bei 2) sporto renginių.

Švietimo ir kultūros programoje paraiškas finansavimui gali teikti ne pelno siekiantys juridiniai asmenys, kurių buveinė yra Vilniaus mieste (toliau – pareiškėjas).

Sporto programoje paraiškas finansavimui gali teikti ne pelno siekiantys juridiniai asmenys, kurių buveinė yra Vilniaus mieste, ir nacionalinio lygio sporto įstaigos, turinčios valstybinę reikšmę ir veikiančios visoje Lietuvoje (toliau – pareiškėjas).

Teisybės dėlei pažymėtina, kad siūlomų nuomotis patalpų sąraše dominuoja Vilniaus mieste veikiančių darželių, mokyklų ir gimnazijų aktų ar sporto salės. Jų įkainis skaičiuojamas įvairiai: valandomis arba už kvadratinį metrą. Iš renginiams labiausiai vertų dėmesio erdvių išskirtina nebent Menų spaustuvė, kurioje galima išsinuomoti 78 kv. m arba 171 kv. m ploto sales.

Siekiant palengvinti dokumentų teikimą, dokumentų ir informacijos apskaitą, paraiškos teikiamos internetu, pasinaudojant Vilniaus miesto savivaldybės Elektronine paslaugų valdymo sistema paslaugos.vilnius.lt svetainėje. Paraišką su nurodytais priedais reikia pateikti iki 2018 m. rugpjūčio 16 d. per Vilniaus miesto savivaldybės administracijos e-paslaugų portalą.

Kreiptis dėl erdvių nuomos apmokėjimo gali tie juridiniai asmenys, kurie paraiškos teikimo metu atitinka šiuos kriterijus: nėra paskelbti nemokiais; nėra likviduojami, nesustabdyta ar nenutraukta jų ūkinė veikla; nėra skolingi valstybės institucijoms ir Valstybiniam socialinio draudimo fondui, taip pat nepradėti teisminiai procesai dėl jų veiklos nutraukimo, nemokumo ar bankroto.

Kilus klausimų, galima kreiptis:

  • Švietimo renginių klausimais – Marius Labanauskas el. paštu [email protected] arba tel. 211 2386;
  • Kultūros renginių klausimais – Renata Lisovska-Urbanovič el. paštu [email protected] arba tel. 211 2675;
  • Sporto renginių klausimais – Tadas Jansonas el. paštu [email protected] arba tel. (8 5) 211 2223

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.