Sabina: kiekvienas vaikas atneša naujų galimybių (2017-02-01)

sabina

Septynių vaikų mamos Sabinos Daukantaitės pasiekimams išvardyti laidos titrų juostoje pritrūko vietos: ir komunikacijos agentūros „Adcacao“ kūrybos vadovė, ir 2016 metų veikli moteris, ir tinklaraščio, virstančio nauju verslu, autorė, ir lektorė, kurios pranešimo vasario 19 d. Vilniuje klausysis moterų konferencijos Mane įkvėpė vaikai dalyvės.

Kaip viską suspėti, ypač, kai iš prigimties ir išsilavinimo esi menininkė (o tokie paprastai nelaikomi disciplinuotais žmonėmis)? „Nevartoju alkoholio, nerūkau, visiškai nežiūriu televizoriaus“, – mažytes laiko taupymo paslaptis vardija antrus metus verslo pamokas kremtanti mama ir negaili patarimų, kaip atrasti savąją paros valandų valdymo formulę. Tiesa, laidoje Sabina išvardijo tik tris sudedamąsias dalis – kitas keturias žada atskleisti toms, kurios ateis jos paklausyti į Daugiavaikių šeimų asociacijos MES organizuojamą renginį.

Norite į moterų konferenciją Mane įkvėpė vaikai ir jūs? Išklausykite Žinių radijo laidos „Versli mama“ ir atsakykite į paprastą klausimą: apie kurią iš Sabinos veiklų laidoje nespėta pakalbėti plačiau? Atsakymą rašykite komentaruose po straipsniu portale – dviejų laimingųjų laukia nemokami kvietimai!

vm laida 2017-02-01

www.ziniuradijas.lt

4 Comments

 1. Rasa

  2017 vasario 1 prie 22:41

  Apie Sabinos tinklarasti 7 taškai

 2. Viktorija

  2017 vasario 2 prie 08:44

  Nespėjo pakalbėti apie tinklalapį :) Ši moteris tikrai labai įkvepia! Ačiū, kad dalinatės mintimis ir gyvenimo smulkmenom :)

 3. Rūta

  2017 vasario 2 prie 10:13

  Nespėta pakalbėti apie tinklaraštį.

 4. Kristina

  2017 vasario 4 prie 09:07

  Apie Sabinos tinklaraštį nespėta pakalbėti

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>