Tris sūnus užauginusios Virginijos vaišių verslą paskatino nuovargis

Virginija Čyvienė versli mama

„Vaišinti žmones smagu, o dar smagiau tai daryti kuriant ir su nuotaika. Be noro ką nors toli pasiųsti keliančios aplinkos. Atsargiai pabandžiau ir patiko – nebėra noro sustoti,“ – teigia savarankišką vaišių verslą pradedanti Virginija Čyvienė. Tris sūnus į savarankišką gyvenimą jau išleidusi, naują šeimą sukūrusi ir joje su vyru dukrelę auginanti mama tvirtina iššūkių nebijanti.

Naują gyvenimo etapą pradedančią Virginiją palaiko jos vyras Tomas. Būtent jis ir pasiūlė žmonai ne tik išnaudoti kadaise Vilniaus prekybos mokykloje įgytus kulinarinius įgūdžius, bet ir išlaisvinti savo kūrybiškumą.

„Paskutinis lašas, tiesą sakant, buvo paskutinis darbdavys. Tokia gan komiška susiklostė situacija. Kuomet visi kalbėjo apie Lietuvoje išnaudojamus ukrainiečių darbuotojus, pasijutau išnaudojama atvykusio iš arabų kraštų verslininko. Darbo nebijau, bet staiga pajutau nebenorinti arti, dargi patirdama neadekvatų spaudimą, po 12 valandų greito maisto kavinėje ir paskui poliklinikoje sužinoti, kad „Sodra“ nemato mano darbo sutarties, tad man ir gydymas nepriklauso. Ant to darbdavio jau nepykstu – niekas nevyksta be reikalo. Dėkinga jam, kad padėjo apsispręsti,“ – juokauja verslą pradedanti daugiavaikė mama.

Kol kas sausainukus, tortus ir vieno kąsnio sumuštinukus pobūviams iš jos perka daugiausiai pažįstami ir draugai, bet pradžia užkabino taip, kad ji jau piešia didesnius ateities planus ir jau netrukus ketina organizuoti kur kas rimtesnių vaišių ruošimą.

„Kai gavau pirmuosius užsakymus ir juos įvykdžiau, iškart pajutau, kad galiu daug daugiau. Juolab kad užsakovai jau po pirmųjų kartų nedvejodami sugrįžo su pakartotiniais užsakymais. Aišku, brautis kiaurai per uolas neketinu: plėsiu asortimentą palaipsniui, kantriai, bet ir iššūkių nebijau,“ – sako feisbuke grupę Virginija vaišina administruojanti Virginija.

Grupės pavadinimas neatsitiktinai toks – tai savotiškai išreiškia jos ambiciją susitvarkyti su bet kokiais kliento poreikiais ir sukurti tai, ko jam reikia. Virginija pabrėžia, kad jos drąsą palaiko ir trys užauginti vaikai, ir dabar su vyru Tomu auginama dukra, ir pats vyras, ir draugai bei pažįstami.

Virginiją gaminti išmokė ne tik mokslai. „Kai tris vaikus reikia maitinti, namie šiaip ar taip gaunasi beveik kavinė“, – gausios šeimos auginimo skonį žino pradedanti verslininkė. Daugiavaikė mama atvira: kadangi jos kulinarinių gebėjimų niekas nėra sukritikavęs, o dar ir vyras laisvu laiku mėgsta sukiotis virtuvėje, prisigalvoti visokių patiekalų ir veiklos, gaminti maistą tampa tikras kaifas. (Beje, pati Virginiją tai vadina ne gaminimu, o kūryba – aut. past.).

„Man padėdamas ar pats kokius troškinius gamindamas, vyras mintyse rašo savo straipsnius ir kuria laidų scenarijus, mat dirba žurnalistu. Pripratau, kad mįslingai šypsosi ir pats kažką pamurma po nosimi. Tai geriau, negu urzgiantis piktas viršininkas. Išbandžiau įvairius darbus ir Lietuvoje, ir užsieniuose. Dėkinga visiems už patirtis, bet nuo jų kiek pavargau – tad dabar man šis versliukas beveik kaip kūrybinės atostogos“, – šypsosi verslumą atradusi mama.

 

„Tortas tirpo burnoj, visi šaukė bravo ir pakartot!!! Skanumynas neapsakomas, ačiū Virginija Čyvienė!!!“, – savo feisbuko paskyroje rašo Lilija, užsakiusi tortą savo vyro Vitalijaus jubiliejaus proga.

„Sulaukėme, valgėme, ragavome, buvo skanu. Tai sakau visų renginio dalyvių vardu,“ – apie Virginijos tortą atsiliepia „Naujininkų bendruomenės“ lyderis Artūras Melianas.

 


1 Komentaras

  1. liudijimas

    2018 sausio 10 prie 17:22

    Kas skanu, tai tikrai skanu 🙂

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0