Vaikas studijuoja magistratūroje? Tegu siekia Ūkio ministerijos apdovanojimo!

magistrinis

Ūkio ministerija kviečia aukštųjų universitetinių mokyklų magistrantus ir jų mokslinius vadovus dalyvauti magistro darbų konkurse. Šiuo kasmet organizuojamu konkursu Ūkio ministerija siekia paskatinti gabius studentus pasidalinti savo atliktais ekonomikos augimo ir konkurencingumo didinimo srities tyrimais, įžvalgomis ir gautais rezultatais.

Magistro darbų temos turi būti susijusios su šalies ekonomikos augimu ir konkurencingumo skatinimu, pavyzdžiui, gyventojų užimtumo didinimu, investicijomis į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą bei inovacijas, investicijomis į žmogiškuosius išteklius ir profesinių gebėjimų ugdymą, verslumo skatinimu ir verslo aplinkos gerinimu, eksporto plėtra ir skatinimu ir kt.

Konkurse gali dalyvauti aukštųjų universitetinių mokyklų magistrantai kartu su moksliniais vadovais. Darbas turi būti pristatytas ir apgintas mokslo institucijoje per 12 mėnesių iki paraiškos skatinimo konkursui pateikimo. Paraiškas  konkursui gali pateikti tik darbų autoriai. Paraiškas dalyvauti konkurse galima teikti iki š. m. liepos 28 dienos.

Konkursui pateiktus darbus vertins specialiai sudaryta komisija iš valstybės, mokslo ir verslo institucijų atstovų. Ūkio ministerija apdovanos trijų geriausių darbų autorius ir jų darbo vadovus. Pirmos vietos laimėtojui skiriama 1 500 eurų, antros – 1 000 eurų, trečios – 500 eurų. Laimėjusio darbo autoriui skiriama 75 proc., darbo vadovui – 25 proc. premijos sumos.

Norintieji dalyvauti konkurse turi pateikti magistro darbo egzempliorių ir užpildytą konkurso paraišką. Paraiškos forma, darbų temos ir detalesnė informacija apie dalyvavimą konkurse teikiama Ūkio ministerijos tinklalapyje adresu http://ukmin.lrv.lt/kiti-skelbimai.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>