Verslas jau ruošiasi Kalėdoms – dovanų siūlys ir VERSLI MAMA

Organizatorių nuotr.

Roges ruošk vasarą – šis posakis puikiai iliustruoja renginio Christmas2Business filosofiją. Trečius metus rengiama konferencija-paroda jau rugsėjo 20–21 dienomis Vilniaus Rotušėje padės įmonėms iš anksto atsakingai ir efektyviai pasiruošti kalėdiniam laikotarpiui. Tarp verslo dovanas siūlysiančių parodos dalyvių bus ir portalo VERSLI MAMA pristatomų verslų komanda.

„Ankstyvas pasiruošimas tausoja nervus ir taupo pinigus“, – įsitikinę šios parodos rengėjai. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo dar per anksti kibti į kalėdinių dovanų paieškas, Christmas2Business organizatoriai tikina, kad tokia praktika verslo pasaulyje galioja visur. Psichologai primena, jog verslininkams metų pabaiga beveik visuomet būna sudėtinga, nes tenka užbaigti daugybę darbų ir pasiruošti naujiems, todėl šventinė nuotaika neretai apkarsta. Jei dar tenka sukti galvą dėl dovanų, darbuotojai patiria įtampą, tampa irzlūs.

„Pirmiausiai norime pabrėžti, kad tai nėra kvietimas rugsėjo mėnesį pradėti švęsti Kalėdas ir joms puoštis. Norime padėti įmonėms laiku pasiruošti šventiniam periodui, nes tai taupo darbuotojų užimtumą – juk laiku atliekamas darbas yra efektyvesnis ir reikalauja mažiau žmogiškųjų išteklių, sukelia mažiau streso. Be to, toks pasiruošimas leidžia sutaupyti 20-30% išlaidų, kurių prireikia užsakius prekes ir paslaugas paskutinę minutę. Norime įrodyti, kad visi niuansai yra svarbūs, bet lengvai įveikiami“, – pasakoja viena iš Christmas2Business organizatorių Edita Ramanauskaitė.

Kalėdiniu laiku patariama pasirūpinti iš anksto tiek ofiso darbuotojų šventine išvaizda, tiek nepavėluoti pristatyti dovanas klientams ir partneriams. Ką jau kalbėti apie svarbą laiku ir tinkamai padėkoti savo partneriams, darbuotojams.

Programoje – dovanos ir specialistų paskaitos

Šių metų konferencija-paroda dar turtingesnė: joje laukia gausus dovanų, renginių organizavimo pasiūlymų, dekoro patarimų ir kitų šventinių sprendimų pasirinkimas. Visa tai neabejotinai padės įmonėje kurti artėjančių švenčių emocinį foną.

Konferencijos dalį užpildys daugybė įdomių pranešėjų su kalėdiniam laikui aktualiomis temomis. Pavyzdžiui, kvapų ekspertė Laima Kiškūnė pasidalins kvapų pasaulio tendencijomis, papasakos apie Kalėdų kvapą ir su kuo jis siejamas, atskleis, kokius kvapus patartina dovanoti, o kokiais – kvėpinti ir formuoti savo erdvę.

Protokolo ir etiketo žinovas Arminas Lydeka dalinsis mintimis apie Kalėdų dovanas ir koks etiketas galioja jas teikiant ir gaunant. Dizainerė Reda Paula kalbės apie tai, kaip sutikti šventinį laiką būnant pakilios nuotaikos ir be streso, negalvojant ką apsirengti. Psichologas Andrius Kaluginas aiškins, kaip psichologiškai teisingai papuošti biurą ar įmonę. Virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas aptars šių laikų tendenciją – emocijos dovanojimą.

Lankytojai taip pat turės galimybę sužinoti apie dovanų pristatymą laiku, kurjerių paslaugas, efektyvias B2B dovanas ir jų istorijas arba kaip paruošti produktų nuotraukas Kalėdų elektroninei prekybai.

Puikią nuotaiką kurs instrumentinis ansamblis „Vilniaus Divertismentas“ kartu su jaunaisiais Lietuvos atlikėjais Egle Jurgaityte ir Thomu Tumosa. Pačios gražiausios šventinės melodijos trumpam nukels į patį tikriausią kalėdinį laiką. Organizatoriai tikina, kad šių metų Christmas2Business padės atrasti naujų sprendimų, išgirsti vertingų patarimų ir šventes pasitikti su gera nuotaika bei puikiai paruoštais namų darbais.

Siūlys susistemintą informaciją

Visą renginio programą galima rasti organizatorių svetainėje www.christmas2business.eu. Bilietus galima įsigyti dviem dienoms arba pasirinkti į kurią nors vieną. Na, o tiems, kas dalyvauti negalės, rengėjai paruošė puikią Kalėdų atmintinę, skirtą verslo segmentui – Christmas2Business žurnalą. Tai kalėdinių verslo dovanų ir paslaugų žurnalas-katalogas, konferencijos pranešėjų patarimai bei įžvalgos, kitų ekspertų gairės ir pagalba planuojant žiemos šventes, kuriant sveikinimus, savarankiškai ieškant įdomių puošimo sprendimų.

Vaikus auginančių moterų verslumą skatinantis portalas VERSLI MAMA šioje parodoje pristatys septynių mamos verslų komandą. Po šūkiu „Kalėdos kaip pas mamą“ susivieniję mamų verslai siūlys pačių įvairiausių verslo dovanų: pradedant Janinos Radvilės knyga Niekada nevėlu gyventi su pačios autorės autografu, Neringos Paukštytės-Simonavičės Pūkuoto vėjo kalėdinėmis dekoracijomis ir dovanų pakavimo sprendimais, stilingomis prijuostėmis Namų madam, kurias kuria Ilma Tamošaitienė, augalinio marginimo lėta mada iš Balta balta ir baigiant įvairios komplektacijos kūdikio kraičiais Kūdikio lizdas, kuriuos gamina Rasuolės Jasnauskienės socialinis verslas, stilinga etnokultūrine atributika, kuriama Alinos Sinicės auginamoje Baltų šalelėje, bei maisto dovanomis iš šiauliečių Dianos Stanislovaitienės ir Ingridos Milašauskienės Skanaus maisto fabriko.

Stilingą menišką atmosferą dailės kūriniais ir gyvai atliekama fortepijonine muzika verslių mamų stende kurs portalo VERSLI MAMA komunikuojamas meno projektas Žmonos galerija.

KAS?

Kalėdinių verslo dovanų konferencija-paroda Christmas2Business

KUR?

Vilniaus miesto Rotušė (Senamiestis)

KADA?

Rugsėjo 20–21 d. nuo 10 val.

Taip pat skaitykite:
Kalbų verslo užsienyje savininkė Nida: persilaužia visi, bent šiek tiek mokantys kalbą
Rubinos skalbiklių verslas kliaujasi senu geru modeliu – iš lūpų į lūpas
Ievos svajonė – kurti stilingą vaikystę

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.