Verslios mamos kviečiamos padėti Ukrainos vaikams iš karo zonų

parama_560x292

Birželio 30 d., antradienį, 18.30 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje koncertuoja Šv. Kristoforo kamerinis orkestras. Visos už bilietus surinktos lėšos bus skirtos Ukrainos vaikų namams paremti.

Šis koncertas – tai didesnio paramos projekto dalis, kurį Lietuvos šaulių sąjungos paramos Ukraunai grupė, Civilių ir karių bendradarbiavimo Ukrainoje organizacija CIMIC ir portalas verslimama.lt (VšĮ „Versli mama“) organizuoja  kartu su partneriais Šv. Kristoforo orkestru ir Nacionaliniu kraujo centru (NKC).

Negalime likti abejingi vaikų skausmui!, – tvirtina viena iš projekto iniciatorių Milda Goštautaitė. – Praėjusiais metais pradėję bendradarbiauti su Severodonecko CKB sužinojome, kad jų darbe labai svarbu ne tik rūpintis infrastruktūros atstatymu, padėti sužeistiems kariams, veteranams ir pan., bet ir pagelbėti civiliams gyventojams. Vienas iš rūpesčių – regiono vaikų namai, kuriems karo nuniokotoje rytų Ukrainoje dėmesio tenka labai mažai.

Minėtame karo niokojamame regione yra 12 vaikų namų institucijų, kuriose gyvena nuo 10 iki 150 vaikų: našlaičių, pamestinukų, vaikų iš sunkiai besiverčiančių šeimų, neįgalių, įvairaus amžiaus. Pasak M. Goštautaitės, jų poreikiai santykinai paprasti, kuriuos išpildyti galėtų Lietuvos gyventojai kartu su Lietuvos verslo įmonėmis. „Atrinkę kelis vaikų namus, planuojame juos aprūpinti reikalingomis priemonėmis. Orientuosimės į prekes, kurios yra ne vienkartinės, platesnio naudojimo, lavinančios“, – sako Šaulių sąjungos narė.

Ukrainos vaikams reikia:

  • Knygų su paveiksliukais (kelionių, meno albumų),
  • Žaislų: kaladėlių, lego, mašinėlių, lavinamųjų žaislų, stalo žaidimų.

Visi šie daiktai gali būti tiek nauji, tiek naudoti – svarbiausia, kad būtų geros būklės.

Parama pinigais priimama projekto įgyvendinimo sąnaudoms padengti ir kitiems paramai skirtiems daiktams, kurių Lietuvoje arba nėra, arba juos netikslinga ar per sudėtinga vežti iš Lietuvos, įsigyti, pavyzdžiui, knygoms ukrainiečių kalba, minkštiems žaislams ir pan. Iš piniginių aukų taip pat bus apmokamas transportas (autobusiuko nuoma, kuras, kitos kelionės išlaidos, mokesčiai).

Parama renkama skambinant trumpuoju numeriu 1404 (auka – 3 eurai) (iki birželio 11d.), parduodant bilietus į koncertą, pavedimu į spec. paramai Ukrainai skirtą LŠS sąskaitą AB SWEDBANKE: LT16 7300 0101 4629 4586. Paskirtis: vaikams

Kuo gali prisidėti verslių mamų įmonės?

  • Parama pinigais
  • Organizuojant paramos akciją tarp darbuotojų;
  • Organizuojant paramos surinkimo akciją tarp darbuotojų (dėl suderinimo kreiptis ukraina@sauliusajunga.lt arba portalasverslimama@gmail.com

Simbolinė paramos Ukrainos vaikams akcijos data – birželio 1 d., Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Nepraleiskite progos prisidėti prie kilnaus tikslo, nes visi kartu galime labai daug!
Bilietus į Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertą Kaune įsigykite čia: https://goo.gl/ei98CW

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>