Verslių mamų apdovanojimai‘ 2016 (nominantės, registracija)

Skambūs žodžiai, gėlės, dainos per pageidavimų koncertus ir medaliai prezidentūroje – įprastas Motinos dienos scenarijus. Bet verslios mamos, mūsų galva, yra nusipelniusios dar daugiau, nes jos ne tik augina Žmogų, bet ir tikrąja to žodžio prasme kuria naujas darbo vietas ir bendrąjį vidaus produktą! Būtent joms ir dėl jų portalas verslimama.lt kartu su partneriais rengia pirmuosius Lietuvos istorijoje Verslių mamų apdovanojimus – šventę toms, kurios dirba, tiki, kuria, ieško, myli ir yra mylimos!

KADA? Gegužės 7 d. nuo 17 iki 21 val. Renginio svečiai dvare laukiami nuo 12 val., jiems suteikiama 10 proc. nuolaida visoms dvaro paslaugoms, įskaitant maitinimą ir nakvynę. 

KUR? Paliesiaus dvaras (Ignalinos raj.)  

KAS VYKS? Pirmieji Lietuvos istorijoje Verslių mamų apdovanojimai‘ 2016

7 NOMINACIJOS IR JŲ NOMINANTĖS

AUGANTI VERSLI MAMA 2016

AUGINANTI VERSLI MAMA 2016

UŽAUGUSI VERSLI MAMA 2016

DAUGIAVAIKĖ VERSLI MAMA 2016

VERSLI MAMA IŠEIVIJOJE 2016

VERSLI MAMA PRIE MENO 2016

2016 METŲ VERSLI MAMA

SPECIALI NOMINACIJA

Apdovanojimų „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ visuomeninė komisija, kuriai pirmininkauja kun. Tomas Šernas, medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ pagerbs verslią mamą, labiausiai nusipelniusią Sostinei ir Tėvynei. Komisijai pristatytos Violetos Moščinskienės, Rūtos Mickienės, Milanos Jonikienės ir Guodos Pareščienės kandidatūros.

Šiais medaliais yra pagerbti šviesios atminties poetas J. Marcinkevičius, ilgametis Vilniaus universiteto rektorius akad. J. Kubilius, europarlamentaras prof. V. Landsbergis, signatarai Č. Juršėnas, Č. Stankevičius, E. Zingeris, Z. Vaišvila, A. Saudargas, pirmosios LR Vyriausybės nariai, atkurtos Lietuvos kariuomenės vadai, dauguma generolų, kitų aukšto rango kariškių, pareigūnų, dvasininkų, mokslininkų, kultūros, meno, visuomenės veikėjų, įnešusių savo neįkainojamą indėlį į mūsų Nepriklausomybės siekį, aktyviai puoselėjančių Lietuvos kultūrą, meną, istoriją, kalbą, tautinį paveldą, besirūpinančių Valstybės ir jos Sostinės suklestėjimu, tarptautiniu šalies ir Vilniaus pripažinimu.

VERTINIMO KOMISIJA Matydami besiklostančią ydingą balsavimo internetu praktiką, nusprendėme, kad Verslių mamų apdovanojimų’2016 laureates rinks iš 5 vyrų sudaryta komisija, kurią pristatysime atskirai jau netrukus.

VERTINIMO KRITERIJAI Motinystės ir verslo patirtis, verslo poveikis visuomenei, indėlis į moterų verslumo skatinimą ir įgalinimą. Dėl įvairuojančių verslo formų ir skirtingose šalyse vykdomos veiklos nominančių finansiniai rodikliai tarpusavyje nelyginami.

REGISTRACIJA, BILIETAI IR DOVANOS Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas. Registracijos forma – teksto pabaigoje arba portale verslimama.lt Antram gyvenimui neseniai prikeltas 300 metų senumo Paliesiaus dvaras renginio svečiams duris atvers nuo 12 val. Kviečiame atvykti su šeima ir puikiai praleisti laiką, važinėjantis dviračių takais, vaikštant po gamtą, skanaujant dvaro restorano virtuvėje paruoštą maistą ir šviežiai keptas bandeles  🙂 Dvaro paslaugų kainynas

Nuo 15 val. dvare ir jo apylinkėse fotomenininkė Vera Gorbačeva verslioms mamoms dovanoja asmenines fotosesijas. Unikaliais rankų darbo šilko marginiais mamas joms puošia tekstilės studija iš Vilniaus BALTA BALTA.

Dvejojate dėl savo stiliaus? Abejojate dėl makiažo? Nedrąsiai jaučiatės prieš objektyvą? Jums mielai padės versli mama Rūta Černiauskaitė, 2016 m. parodos PELENĖ metu vykusiame tarptautiniame konkurse, kategorijoje „Podiumo makiažas“, laimėjusi III vietą – ji vienai iš jūsų specialiai Verslių mamų apdovanojimų proga dovanoja profesionalų makiažą.  Siųskite savo fotonuotrauką portalo el. pašto adresu iki gegužės 3 d. imtinai. Laimėtoją skelbsime portale gegužės 4 d., su ja Rūta susisieks asmeniškai.

Susitikime gegužės 7 d. – kurkime Lietuvos verslo istoriją kartu!


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

0