Vežimėlių paradas Kaune: laukiama šimtų sportiškų mamų

sportas_versli mama

Organizatorių nuotr.

Rugsėjo 9 dieną Kaune organizuojamas pirmasis Lietuvoje vežimėlių paradas. Ši eisena pradės Šeimų sporto šventę, vyksiančią Nemuno saloje. Pasak organizatorių, tokio pobūdžio renginiai labai populiarūs užsienyje.

Eisenoje gali dalyvauti kelios šeimos kartos – tiek tėvai, tiek seneliai. Dalyvių skaičius neribojamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Prizais bus apdovanotos išradingiausios šeimos, kurios išsiskirs įdomiomis idėjomis.

„Norime, kad kuo daugiau šeimų palaikytų šią idėją, kad mūsų eisena būtų kuo gausesnė ir renginys taptų tradicinis. Kitose pasaulio šalyse tokie renginiai yra labai populiarūs, padeda šeimoms susipažinti, bendrauti ir kartu užsiimti bendromis veiklomis“, – sako sėkmingai veiklas kūdikius auginančioms moterims Kaune organizuojančios judėjimo „Mamos kartu“ iniciatorės Aistė Jurgutienė ir Dovilė Dilienė.

Tiesa, kas išties būtina, kad galėtumėte dalyvauti parade – tai vaikiškas vežimėlis. „Vaikiškas vežimėlis tampa jungiančia grandimi tarp šeimų, kurios augina mažus vaikus. Tai nebėra tik transporto priemonė“, – sako pirmą kartą surengti vežimėlių paradą Lietuvoje sugalvojusios moterys.

Visiems registruotiems renginio dalyviams bus suteikti numeriai, įteikti parado medaliai, dovanos. Renginys yra nemokamas. Šiuo metu informaciją apie eiseną socialinio tinklo facebook profilyje „Mamos kartu“ perskaitė daugiau kaip dvidešimt tūkstančių žmonių. „Kol kas dalyvių registracija tik prasidėjo, bet dar turime beveik dvi savaites, todėl manome, kad dalyvių skaičius gali būti išties įspūdingas“, – įsitikinusios organizatorės.

Dalyviai į būsimą paradą kviečiami žvelgti kūrybiškai, dovanoti gerą nuotaiką ir sau, ir visiems šventės dalyviams, sukurti savo komandos stilių, kūrybiškai papuošti vežimėlius. „Tegul vienai dienai jie tampa bolidais, karietomis ar pasakų herojais“, – idėjas siūlo eisenos organizatorės ir būsimos dalyvės.

Dalyvauti ir palaikyti renginį kviečiamos ir tos šeimos, draugai ar kaimynai, kurie šiuo metu neaugina mažamečių vaikų. „Juk mamoms reikia visų mūsų dėmesio“, – portalui VERSLI MAMA atsiųstame pranešime spaudai tvirtina judėjimo „Mamos kartu“ iniciatorės.

Kaune gyvenančių mamų susidomėjimo jau sulaukė ir anksčiau judėjimo „Mamos kartu“ organizuotos veiklos – treniruotės su vežimėliais, piknikai gamtoje. „Pirmajame sezone sportavusios su vežimėliais mamos ne tik pagerino savo fizinę būklę, tapo fiziškai stipresnės, bet ir užmezgė draugystes, kurios tęsiasi net ir vaikams išėjus į darželius, o mamoms grįžus į darbus“, – pasakoja jos.

Judėjimas „Mamos kartu“ kviečia kūdikius auginančias mamas apsilankyti mamų su vežimėliais treniruotėje ir daugiau sužinoti apie jų vykdomą veiklą ir vežimėlių paradą.

Iniciatyvos „Mamos kartu“ paskyra feisbuke ir instagrame


1 Komentaras

  1. Simona

    2019 vasario 18 prie 17:37

    Puiki akcija, teko dalyvauti. Ne tik draugę į kompaniją su mažuoju pasikvietėme, močiutę taip pat. Kaip visad pernelyg nerimaudama dėl mažosios, vasaros vidury atskubėjo su pleduku https://www.lietuviskigaminiai.lt/c40-pledai pažasty. Įspūdžiai ir emocijos nepakartojami.

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.