#WISE | Women: Innovative, Successful, Empowered

Suaugusiųjų švietimo projektas #WISE – tai praktinių žinių ir naudingų pažinčių galimybė kūrybos ir meno moterims, kurios savo veiklą regi kaip finansinio savarankiškumo šaltinį.

#WISE sudaro kūrybinio verslumo, šiuolaikinio meno tendencijų ir inovacijų moduliai.

Kiekvieno jų trukmė – 12 savaičių. Kiekvieno jų tikslas – per praktinius mokymus, apsilankymus labiau prityrusių kolegų dirbtuvėse ir kūrybinėse įmonėse, konsultacijas ir grupines diskusijas su savo srities žinovais tapti finansiškai sėkmingesne kūrėja, gebančia oriai pragyventi iš mėgstamos veiklos. Galima rinktis dalyvauti viename modulyje, o galima pasirinkti ir visus.

8 seminaras

WISE WOMEN GO AUTHORS’ RIGHTS

2022 m. birželio 7 d. 16 val.

Seminaro vieta – Dailininkų sąjungos galerija, Vokiečių g. 2, Vilnius

Seminarą ves LATGA – autorių teisių organizacijos – atstovas

#WISE MOKYMŲ ĮRAŠAI

KAM SKIRTI #WISE MOKYMAI?

  • Apie savarankišką veiklą / nuosavą verslą galvojančiai kūrybininkei, kuriai svarbu susigaudyti įvairiose elektroninės prekybos, rinkodaros, komunikacijos, inovacijų ir šiuolaikinio meno tendencijose;
  • Per COVID-19 pandemiją skaudžiai nukentėjusiai kūrybininkei, kuriai veiklos monetizavimas skaitmeninėje erdvėje reiškia moralinį ir finansinį išsigelbėjimą;
  • Kūrybininkei, kuri negali / nenori grįžti į samdomo darbo rinką ir dairosi savarankiškos veiklos galimybių;
  • Kūrybininkei, kuriai prastas šiuolaikinių tendencijų išmanymas kiša koją realizuojant save;
  • Kiekvienai, kuri ieško įkvėpimo ir nori išmokti praktiškai taikyti įgytas žinias.
Mokymų trukmė
2-6 val. per savaitę | 36 savaitės
Mokymų vieta
Vilnius & Virtuali aplinka
Mokymų kaina
Asmeninis laikas ir nusiteikimas baigti, ką pradėjus.

KODĖL #WISE?

Šiuolaikinio verslumo, kūrybinių technologijų ir inovacijų praktiniai mokymai padės ugdytis toliau išvardytus įgūdžius ir kompetencijas, be kurių neįsivaizduojama veikla šiuolaikinėse kūrybinėse industrijose:

Skaitmeninis raštingumas

Elektroninės prekybos pagrindai

Inovatyvios technologijos
(3D spausdinimas, NFT ir kt.)

Tarptautinė komunikacija ir rinkodara

Šiuolaikinio meno rinkos tendencijos

Praktiniai mokymai supažindins su šiuolaikinėmis meno technikomis ir padės megzti tvarius tarptautinių pažinčių tinklus su kolegėmis iš kitų projekte dalyvaujančių šalių: Danijos, Islandijos, Italijos ir Graikijos.

KAS RENGĖJAI?

Praktinio mokymo kursas, kurio pagrindu vyksta mokymai, kuriamas koordinuojant NVO VERSLI MAMA ir vadovaujant VšĮ Dailininkų sąjungos galerija, kuriai projekte atstovauja meno kritikė ir kuratorė Kotryna Džilavjan.  Dailininkų sąjungos galerija – seniausiai veikianti Lietuvoje. Nuo 1960 m. ji visuomenei pristato profesionalių Lietuvos ir užsienio menininkų kūrybą. Galerija vysto veiklą dviejose parodinėse erdvėse Vilniaus miesto centre: Dailininkų sąjungos galerijoje (Vokiečių g. 2) ir Pamėnkalnio galerijoje (Pamėnkalnio g. 1). Šiose erdvėse kasmet surengiama ir pristatoma per 30 solinių ir grupinių, vietinių ir tarptautinių vizualiojo meno parodų. Džiaugiamės, kad jose vyks ir dauguma #WISE seminarų!#WISE taip pat kuria partneriai iš Danijos, Islandijos, Italijos ir Graikijos.Nuoširdus ir aktyvus dalyvių įsitraukimas, savalaikis ir geranoriškas grįžtamasis ryšys – tarptautinė #WISE komanda tikisi, kad tai padės projekto medžiagą paversti kuo įvairiapusiškesne ir naudingesne visoms kūrybos moterims!

KAIP TAI VEIKIA?

Siekiame, kad #WISE būtų prieinamas kiekvienai kūrybininkei, užpildžiusiai atrankos anketą ir patekusiai į bandomąją praktinio mokomojo kurso grupę.
#WISE užsiėmimai – tai

Grupiniai seminarai Vilniuje

Išvykos į menininkų studijas, galerijas, muziejus, komercines įmones ir valstybines institucijas

Savarankiškas darbas užduota tema

Konsultacijos su konkrečių sričių specialistais ir meno kritikais

Visi #WISE renginiai aktyviai viešinami socialiniuose tinkluose Facebook ir Pinterest.

#WISE nieko nekainuoja, tik Jūsų laiką, gerą nusiteikimą ir žingeidumą.
NESPĖJAI UŽSIREGISTRUOTI?

Pastaba: registruodamasi dalyvauti #WISE projekte, sutinki su sąlygomis, kurias nustato Dalyvavimo NVO VERSLI MAMA vykdomuose projektuose taisyklės.
Visos mokymų paskaitos filmuojamos, o įrašai bus skelbiami Youtube paskyroje VERSLI MAMA.
Pažymėjimas apie išklausytus mokymus suteikiamas tik visą kursą išklausiusioms ir visas organizatorių užduotis atlikusioms klausytojoms.

Mokymai vykdomi įgyvendinant Europos Komisijos programos Erasmus+ lėšomis finansuojamą suaugusiųjų švietimo projektą „Women: Innovative, Successful, Empowered“ (#WISE), Nr. 2020-1-LT01-KA227-ADU-094820. Projekto trukmė – 2021–2022 m.

Projekto koordinatorius – NVO VERSLI MAMA. Projektas įgyvendinamas kartu su partneriais iš Danijos, Graikijos, Italijos ir Islandijos.

Daugiau apie projektą – svetainėje https://wise-women.eu/