Apie mus

KAS MES ESAME

Mamos su dideliu profesinės patirties ir motinystės stažu. Žurnalistikos ir komunikacijos srityje sukamės daugiau kaip 20 metų, auginame po 3–4 vaikus, puoselėjame darnius santykius su savo vyrais ir asmeniniu pavyzdžiu tvirtiname: verslas ir motinystė – misija įmanoma!

KODĖL MES

Savo išlavinta ranka, skoniu ir žiniomis prisiliečiame prie teksto, garso ir vaizdo taip, kad jūsų verslo įvaizdis sužimba naujomis spalvomis, o žinutė pasiekia net įnoringiausius tradicinės žiniasklaidos leidinius!

MŪSŲ VIZIJA

Savarankiškos, apsišvietusios, verslo virtuvę puikiai išmanančios mamos, kurioms didžiausia vertybė – šeima ir savirealizacija, o finansinė sėkmė – neišvengiamas šalutinis verslo produktas :)

MŪSŲ MISIJA

Mamos verslo skatinimas per verslo viešinimo ir komunikacijos paslaugas, teikiamas itin draugiškomis sąlygomis. Drąsiname, dalinamės žiniomis ir informuojame, kad versli mama visuomenėje taptų gerbiama ne tik už motinystę, bet ir už indėlį į visos šalies ekonominę gerovę!

KĄ MES DAROME

Rašome apie verslias mamas. Kuriame apie jas radijo laidas. Vedame joms mokymus. Organizuojame edukacines konferencijas „Aš – versli mama“ ir greituosius verslo pasimatymus. Iš Lietuvos gerąją žinią apie verslias mamas skleidžiame į užsienio lietuvių bendruomenes, bendradarbiavimą su kuriomis regime kaip puikią priemonę verslininkių akiračiui plėsti ir dalykinei partnerystei plėtoti.

MŪSŲ ARKLIUKAS

Turinio ir operacinė rinkodara bei smulkaus moterų verslo komunikacija. Nes mes tiesiog žinome. O jums tiesiog to reikia.

grow-your-businessDraugystė su VERSLIA MAMA visada atsiperka.

 

 

 

Portalo administracija pasilieka teisę atsisakyti teikti viešinimo ir komunikacijos paslaugas verslams, kurie nesilaiko įstatymų keliamų reikalavimų ir bendrų etikos normų.