Apie mus

KAS MES ESAME

Portalas VERSLI MAMA – tai vaikus auginančių moterų verslumo skatinimo per verslo komunikacijos, ryšių su visuomene, įvaizdžio formavimo, sveikatos ir kultūros edukacijos bei renginių organizavimo paslaugas iniciatyva. Siekiame motyvuoti, įkvėpti, informuoti tas mamas, kurios nori susikurti savo verslą arba jį jau turi ir siekia plėtoti.

Esame mamos su dideliu profesinės patirties ir motinystės stažu. Žurnalistikos ir komunikacijos srityje sukamės daugiau kaip 20 metų, auginame po 2–4 vaikus, puoselėjame darnius santykius su savo vyrais ir asmeniniu pavyzdžiu tvirtiname: verslas ir motinystė – misija įmanoma!

KODĖL MES

Savo išlavinta ranka, skoniu ir žiniomis prisiliečiame prie teksto, garso ir vaizdo taip, kad jūsų verslo strategija įgauna kryptį, įvaizdis sužimba naujomis spalvomis, o žinutė pasiekia net įnoringiausius tradicinės žiniasklaidos leidinius.

MŪSŲ VIZIJA

Mamos verslas – tai tvari ūkinė-ekonominė veikla, turinti tikslą dirbti ir uždirbti, veikti skaidriai ir teisingai, kurti darbo vietą sau ir kitiems. Siekiame, kad Lietuvoje verslą turėtų kuo daugiau vaikus auginančių moterų, kurioms didžiausia vertybė – šeima ir savirealizacija, o finansinė sėkmė – neišvengiamas šalutinis veiklos produktas.

MŪSŲ MISIJA

Mamos verslo skatinimas per mokymų, konsultavimo, renginių organizavimo, viešinimo ir komunikacijos paslaugas, teikiamas itin draugiškomis sąlygomis. Drąsiname, dalinamės žiniomis ir informuojame, kad versli mama visuomenėje taptų gerbiama ne tik už motinystę, bet ir už indėlį į visos šalies ekonominę gerovę!

KĄ MES DAROME

Rašome apie verslias mamas. Kuriame apie jas radijo laidas. Vedame joms mokymus. Organizuojame edukacines konferencijas „Aš – versli mama“ ir tinklaveiką (greituosius verslo pasimatymus). Bendradarbiaujame įgyvendinant įvairius socialinius, sveikatinimo, kultūrinius projektus savivaldybių, regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu. Iš Lietuvos gerąją žinią apie verslias mamas skleidžiame į užsienio lietuvių bendruomenes, bendradarbiavimą su kuriomis regime kaip puikią priemonę verslininkių akiračiui plėsti ir dalykinei partnerystei plėtoti.

MŪSŲ ARKLIUKAS

Konsultacijos, mokymai, turinio ir operacinė rinkodara bei smulkaus moterų verslo komunikacija. Nes mes tiesiog žinome. O jums tiesiog to reikia.

Draugystė versli mamasu VERSLIA MAMA visada atsiperka.

 

 

 

Portalo administracija pasilieka teisę atsisakyti teikti viešinimo ir komunikacijos paslaugas verslams, kurie nesilaiko įstatymų keliamų reikalavimų ir bendrų etikos normų.  

Portalo administracija neatsako už trečiųjų šalių parengtos informacijos tikslumą.