Pagrindinis Partneriai

PORTALO VERSLI MAMA PARTNERIAI

Mūsų partneriai – tai įmonės, su kuriomis dirbame pagal jungtines bendradarbiavimo ir (ar) prekių ir paslaugų tiekimo sutartis, įgyvendindami bendrus projektus ir iniciatyvas. Norite jungtis prie mūsų? Susisiekite portalo kontaktais!

  

VšĮ „Begalybė ne riba”  Visagine įsikūrusi visuomeninė organizacija, besirūpinanti tiek šio unikalaus miesto, tiek aplinkinių rajono gyventojų edukacija, socialine įtrauktimi, fiziniu aktyvumu ir sveikatingumu. 

Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina užimtumo rėmimo politiką. Tarnybos tikslas – darbo ieškantiems žmonėms padėti greičiau įsidarbinti, prireikus įgyti reikiamų gebėjimų ir sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje, o darbdaviams – rasti tinkamų darbuotojų.

2012 metų rudenį įkurtos Daugiavaikių šeimų asociacijos MES tikslas – suburti darnias, visaverčiais žmonėmis vaikus auginančias gausias šeimas, kurios savo kasdieniais darbais ir poelgiais iškalbingai liudija atsakingą tėvystę.

Labdaros ir paramos fondas FRIDA – nevyriausybinė moterų ir su jaunimu dirbanti organizacija, siekianti skatinti ir diegti faktinę lyčių lygybę Lietuvoje, mažinti moterų diskriminaciją ir kovoti su smurtu prieš moteris, vaikus bei jaunus žmones, skatinti visuomenės pagarbą ir toleranciją pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

Jaunimo su specialiaisiais poreikiais labdaros ir paramos fondas yra pelno nesiekiantis ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas – kurti, plėsti ir koordinuoti savo bendruomenės narių veiklą, atstovauti jaunimo su protine negalia, jų tėvų, globėjų interesus, tenkinti kitus viešuosius interesus. 

VšĮ Ukmergės šeimos centras – tai centras jaunoms, besilaukiančioms ir vaikus iki 6 metų auginančioms šeimoms, nėščioms moterims, mamai ir tėčiui, visai Jūsų šeimai. Tai vieta su įvairiomis veiklomis, užsiėmimais ir renginiais, mokymais bei susitikimais.

Motyvaciniai projektai (MPRO) – ne pelno siekianti organizacija, aktyviai dalyvaujanti švietimo technologijų (EdTech) srityje. Pagrindinis tikslas – skatinti žinių visuomenę, verslumo įgūdžius, sveiką gyvenseną ir skleisti EdTech inovacijas skaitmeninės transformacijos srityje, atliekant tyrimus, kaip Web3, VR, DI ir kitos naujausios technologijos paveiks mūsų gyvenimus.