Pagrindinis Apie mus

KAS MES ESAME Versli-mama-logotipas-sfera

VšĮ VERSLI MAMA – tai 2015 m. gruodį įkurta nevyriausybinė organizacija (NVO), veikianti vaikus auginančių moterų įgalėjimo srityje. Vedame rinkodaros komunikacijos mokymus, vykdome verslumo edukaciją, skatiname sveikatinamąjį mamų fizinį aktyvumą, kurį regime kaip būtiną sąlygą asmenybės ugdymui, patys rengiame ir įgyvendiname vietos, nacionalinius bei tarptautinius projektus, taip pat administruojame to paties pavadinimo interneto portalą www.verslimama.lt.

Motyvuojame, teikiame įkvėpimo, informuojame tas mamas, kurios nori susikurti savo verslą arba jį jau turi ir stengiasi plėtoti. Portale rašome smulkiam verslui aktualiomis temomis, privačiai konsultuojame teisinėmis verslo kūrimo temomis ir rinkodaros komunikacijos klausimais.

VERSLI MAMA bendradarbiauja su laisvai samdomais specialistais – nepriklausomai nuo amžiaus, visi mūsų partneriai yra savo srities profesionalai. Vieni turi sukaupę žinių žurnalistikos ir komunikacijos srityje, kiti – puikūs skaitmeninės rinkodaros ar renginių organizavimo žinovai.

Atstovaujame darbo vietą sau kuriančių moterų, auginančių vaikus, interesams valdžios institucijose ir darbo grupėse. Siekiame, kad Lietuvoje būtų įtvirtintos kuo palankesnės sąlygos motinystei ir savarankiškam darbui derinti. Kritikuojame individualią veiklą kaip verslo formą, nes ji nenaudinga besilaukiančiai ir vaikus iki 1 metų auginančiai moteriai.

IŠ KO MES GYVENAME

1. Turinio ir skaitmeninė rinkodara. Savo išlavinta ranka, skoniu ir žiniomis prisiliečiame prie teksto, garso ir vaizdo taip, kad jūsų įvaizdis sužimba naujomis spalvomis, o žinutė pasiekia net įnoringiausius tradicinės žiniasklaidos leidinius. Rengiame užsakomuosius tekstus ir vaizdo įrašus, administruojame socialinių tinklų paskyras, organizuojame Google Ads, Facebook, LinkedIn, banerines ir kt. kampanijas.

Tekstai, skelbiami portalo VERSLI MAMA rubrikose Veidai ir Tinklaveika, yra remiamas turinys. Jį kuria su portalu bendradarbiaujantys autoriai ir fotografai. Turinio rėmėjos apmoka turinio sukūrimo sąnaudas ir (ar) kontekstinę reklamą. Su specialiu remiamo turinio pasiūlymu mamos verslui galima susipažinti čia.

Spustelėjus toliau pateikiamą nuorodą, pristatomos VšĮ Versli mama 2020 metų paslaugos ir įkainiai

2. Smulkaus (moterų) verslo konsultacijos. Dirbame kaip mentoriai, kuriems vadovaujant verslas išsigrynina savo veiklos sritis, tikslines grupes ir jų poreikius. Individualių konsultacijų kaina – nuo 50 EUR / val. PVM netaikomas.

3. Komunikacijos paslaugos verslui ir projektams. Padedame sukurti ir įgyvendinti įmonės arba projekto komunikacijos strategiją. Parenkame optimalius komunikacijos kanalus – vadinasi, tiek verslas, tiek fondų lėšomis finansuojamas projektas viešinimui išleidžia tiek, kiek reikia ir ten, kur reikia.

Taip pat rengiame pranešimus žiniasklaidai, įvaizdines fotosesijas, moderuojame spaudos konferencijas, susitikimus su žiniasklaida, organizuojame kitas ryšių su visuomene palaikymo priemones lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

SAVO KOMUNIKACIJOS PARTNERIAIS MUS PASIRINKO

Versli mama komunikacijos klientai4. Verslumo mokymai. Kartu su partneriais Vilniaus universiteto Verslo mokykla ir Kreditų valdymo universitetu organizuojame analogų neturintį 12 savaičių verslumo kursą VERSLI MAMA VASAROS AKADEMIJA. Tai 48 akademinių valandų mokymai stacionare, organizuojami VU Verslo mokyklos patalpose. Negalinčios dalyvauti stacionaro paskaitose klausytojos mokosi neakivaizdžiai iš vaizdo įrašų.Versli-mama-landing-page2

Mokslai Vasaros Akademijoje yra mokami. Tam tikra procentinė dalis nuo įmokų skiriama vienos daugiavaikės mamos mokslams apmokėti. Motyvuotą daugiavaikę mamą padeda atrinkti ilgamečiai mūsų partneriai – Daugiavaikių šeimų asociacija MES.

Vasaros Akademijos programa paremta VU Verslo mokykloje dėstoma MBA Entrepreneurship ir VšĮ „Versli mama“ sukurta ekonominio švietimo programa „Verslumas ir tėvystė – misija įmanoma“, įregistruota Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (identifikacinis kodas 273113). Išklausius visą programą ir atsiskaičius už namų darbus, išduodamas kvalifikacijos kėlimą patvirtinantis pažymėjimas.

Mamų, kurios į paskaitas atvyksta kartu su vaikais, mažyliais rūpinasi vaikų priežiūros ir pagalbos namuose platforma YOOPIES. Pirmos 4 valandos vaikų priežiūros Akademijos klausytojoms nieko nekainuoja!Versli mama pranešimai

5. Pranešimai, paskaitos ir laidos. Kviestinių lektorių teisėmis sakome kalbas, skaitome pranešimus ir vedame paskaitas įvairių formatų renginiuose bei mokymuose. Kaip nuomonės lyderiai moterų verslumo klausimais dalyvaujame pelno siekiančiuose ir jo nesiekiančiuose projektuose.

Portalo vadovė Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė 2016–2017 m. Žinių radijuje vedė pusvalandžio trukmės laidą „Versli mama“ (visus jos įrašus ir kitus pasisakymus eteryje rasite čia). Šiuo metu S. Vainikauskaitė-Tomaševičienė anglų kalba dėsto bendravimo su žiniasklaida kursą Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Oro pajėgų štabo karininkams.

6. Projektai. Portalą administruojanti VšĮ „Versli mama“ pareiškėjos ir partnerės teisėmis dalyvauja įvairiuose projektuose, finansuojamuose iš savivaldybių, nacionalinio ir Europos Sąjungos biudžetų.

Patys dažniausiai įgyvendiname verslumo skatinimo ir sveikatos raštingumo didinimo projektus. Kaip komunikacijos partneriai talkiname trumpų grandinių maisto tiekimo, smurto artimoje aplinkoje mažinimo, bendruomenių stiprinimo ir kitiems projektams. Daugiau apie mūsų įvykdytus ir vykdomus projektus skaitykite čia.

7. VM parduotuvė. Tai elektroninės prekybos platforma, kurioje prekiaujama išimtinai portalo VERSLI MAMA tinklaveikos narių sukurta, importuojama ir kitaip pristatoma produkcija. Pirkdami VERSLI MAMA parduotuvėje, Jūs remiate smulkųjį mamų verslą ir moterų ekonominio įgalėjimo iniciatyvas, kurias vykdo VšĮ „Versli mama“.

8. Esame paramos gavėjai. VšĮ „Versli mama“ paramos gavėjo statusas įregistruotas 2016 m. kovo mėn. 24 d. Kviečiame paremti vaikus auginančių moterų, ypač vienišų ir daugiavaikių, verslumo ir sveikatinimo iniciatyvas. Rekvizitai paramai pateikiami čia.

MŪSŲ MISIJA

Siekti ekonominio kiekvienos mamos įgalinimo per dalinimąsi išsamia, patikima ir įkvepiančia informacija apie motinystės ir verslo derinimą, kad augindama vaikus, mama nenustotų augti pati.

MŪSŲ VIZIJA

Tapti edukacijos ir mentorystės lyderiu, kuris padeda vaikus auginančioms moterims susikurti darbo vietą sau arba verslą, teikdamas mokymų, konsultavimo, renginių organizavimo, viešinimo ir komunikacijos paslaugas itin draugiškomis sąlygomis.

MŪSŲ VERTYBĖS

Blaivi motinystė, nes tik 0 alkoholio nėštumo ir žindymo metu reiškia 0 procentų rizikos, kad vaikas gims turėdamas vaisiaus alkoholinio spektro sutrikimų (VASS). Nereklamuojame ir niekaip neviešiname jokios informacijos, susijusios su alkoholio vartojimu.

MŪSŲ SOCIALINĖS ATSAKOMYBĖS SRITYS

Daugiavaikių mamų įgalinimas per edukaciją ir šeimos verslo skatinimą. Ateityje ketiname teikti pagalbą ir vienišoms mamoms.

Visų vaikų turinčių moterų sveikatos raštingumo didinimas. Ypač didelį dėmesį skiriame fiziniam aktyvumui kaip depresijos po gimdymo, inkontinencijos, kojų venų varikozės prevencinei priemonei ir informavimui apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo padarinius negimusiam ir žindomam kūdikiui bei šeimos gerovei.

PRIVATUMO POLITIKA

Portalo administracija pasilieka teisę atsisakyti teikti viešinimo ir komunikacijos paslaugas verslams, kurie nesilaiko įstatymų keliamų reikalavimų ir bendrų etikos normų.  

Portalo administracija neatsako už trečiųjų šalių parengtos informacijos tikslumą.