Pagrindinis Apie mus

APIE MUS
Versli-mama-logotipas-sfera

VšĮ VERSLI MAMA – tai 2015 m. gruodį įkurta nevyriausybinė organizacija (NVO), veikianti vaikus auginančių moterų įgalėjimo srityje. Vedame rinkodaros komunikacijos mokymus, vykdome verslumo edukaciją, skatiname sveikatinamąjį mamų fizinį aktyvumą, kurį regime kaip būtiną sąlygą asmenybės ugdymui, patys rengiame ir įgyvendiname vietos, nacionalinius bei tarptautinius projektus, taip pat administruojame to paties pavadinimo interneto portalą www.verslimama.lt.

Motyvuojame, teikiame įkvėpimo, informuojame tas mamas, kurios nori susikurti savo verslą arba jį jau turi ir stengiasi plėtoti. Portale rašome smulkiam verslui aktualiomis temomis, privačiai konsultuojame teisinėmis verslo kūrimo temomis ir rinkodaros komunikacijos klausimais.

VERSLI MAMA bendradarbiauja su laisvai samdomais specialistais – nepriklausomai nuo amžiaus, visi mūsų partneriai yra savo srities profesionalai. Vieni turi sukaupę žinių žurnalistikos ir komunikacijos srityje, kiti – puikūs skaitmeninės rinkodaros ar renginių organizavimo žinovai.

Atstovaujame darbo vietą sau kuriančių moterų, auginančių vaikus, interesams. Skatiname mamas siekti kuo ambicingesnių tikslų, nes sukaupus tinkamą žinių bagažą viskas yra įmanoma!

PAGRINDINĖS VEIKLOS

1. Turinio ir skaitmeninė rinkodara. Teksto, garso ir vaizdo žinutės, užsakomieji tekstai, apklausos, skaitmeninės rinkodaros kampanijos.

2. Smulkaus moterų  verslo konsultacijos. Mentorystė, tikslinių grupių ir jų poreikių išsigryninimas. 

3. Komunikacijos paslaugos mamų verslui ir projektams. Komunikacijos strategijų kūrimas, pranešimų žiniasklaidai rengimas, spaudos konferencijų ir viešinimo renginių organizavimas ir kt. lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

4. Mokymai. Verslumo skatinimo, darbo vietos sau kūrimo, skaitmeninio ir finansinio raštingumo, asmeninio efektyvumo, emocinio intelekto lavinimo, tinklaveikos, sveikatai palankaus gyvenimo būdo, lietuvių kalbos, kultūros, istorijos ir geografijos mokymai lietuvių, rusų ir anglų kalbomis pagal autorines „Versli mama“ mokymų programas.

5. Pranešimai, paskaitos ir laidos. Kviestinių lektorių pakaitos, pranešimai, ekspertinės įžvalgos.  

6. Projektai. Pareiškėjos ir partnerės teisėmis dalyvaujame įvairiuose projektuose, finansuojamuose iš savivaldybių, nacionalinio ir Europos Sąjungos biudžetų.

7. VM parduotuvė. Interaktyvi elektroninės prekybos platforma, skirta VERSLI MAMA mokymų dalyvių savarankiškam mokymuisi.

8. W Gallery. Šiuolaikinio meno eksperimentų erdvė taksofono būdelėje, kurią NVO VERSLI MAMA laimėjo telekomunikacijų kompanijos TELIA idėjų konkurse. Daugiau apie galeriją čia.

9. Paramos gavėjo statusas įregistruotas 2016 m. kovo mėn. 24 d. Tikslinė parama skiriama vaikus auginančių moterų, ypač vienišų, daugiavaikių, karo pabėgėlių ir (ar) migrančių verslumo, kalbinio ir kultūrinio parengimo, sveikatai palankaus gyvenimo būdo skatinimo iniciatyvoms. Rekvizitai paramai pateikiami čia.

PRIVATUMO POLITIKA

Portalo administracija pasilieka teisę atsisakyti teikti viešinimo ir komunikacijos paslaugas verslams, kurie nesilaiko įstatymų keliamų reikalavimų ir bendrų etikos normų.  

Portalo administracija neatsako už trečiųjų šalių parengtos informacijos tikslumą.

NVO Versli mama
NVO Versli mama
NVO Versli mama
NVO Versli mama
NVO Versli mama
NVO Versli mama
NVO Versli mama
Versli mama_W gallery
Versli mama_W gallery
Versli mama_W gallery
Versli mama_W gallery
Versli mama_Vilnius is My City
Versli mama_Vilnius is My City