Pagrindinis Portalo VERSLI MAMA organizuojami mokymai

EMH Artimiausi mokymai vyks
2022 m. vasario mėn. 19 d., 10-12 val.

„Nuostatos ir įsitikinimai“
Lenktorė Dr. Janina Radvilė

Bandomieji mokymai pagal programos „Nordplus“ tarptautinį moterų verslumo skatinimo projektą „Entrepreneurial Mom HUB“, NPAD-2020-100/14.

WISE artimiausi mokymai vyks
2022 m. vasario mėn. 19 d., 10-12 val.

Prekyba Etsy platformoje su lietuvišku prekės ženklu Mr. Bowl
Seminarą ves rinkodaros ekspertė Indrė Beganskaitė

Mokymai vykdomi įgyvendinant Europos Komisijos programos Erasmus+ lėšomis finansuojamą suaugusiųjų švietimo projektą „Women: Innovative, Successful, Empowered“ (#WISE), Nr. 2020-1-LT01-KA227-ADU-094820.020-100/14.

Grotuvas

Norite registruotis į VERSLI MAMA mokymus? Pasirinkite Jus dominančią temą iš mūsų mokymų sąrašo:

2022 m. vasarą tikimės atnaujinti VERSLI MAMA Vasaros akademijos kursą, kurį parengėme kartu su partneriais iš Vilniaus universiteto Verslo mokyklos ir Kreditų valdymo universiteto. Tai analogų neturintis 12 savaičių verslumo pradžiamokslis, kurį sudaro 48 ak. val. mokymai stacionare, ir savarankiškas darbas namuose.

Mokslai Vasaros Akademijoje yra mokami. Tam tikra procentinė dalis nuo įmokų skiriama vienos daugiavaikės mamos mokslams apmokėti. Motyvuotą daugiavaikę mamą padeda atrinkti ilgamečiai mūsų partneriai – Daugiavaikių šeimų asociacija MES.

Vasaros Akademijos programa paremta VšĮ „Versli mama“ sukurta ekonominio švietimo programa „Verslumas ir tėvystė – misija įmanoma“, įregistruota Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (identifikacinis kodas 273113), taip pat bendradarbiaujant įvairiuose suaugusiųjų švietimo tarptautiniuose projektuose įgytomis žiniomis ir patirtimi.

Išklausius visą programą ir atsiskaičius už namų darbus, išduodamas kvalifikacijos kėlimą patvirtinantis pažymėjimas.

Užpildykite registracijos formą  ir informaciją apie rengiamus mokymus Jums atsiųsime pirmiesiems. Mokymai bus mokami, kaina paaiškės 2022 m. kovo mėn.

REGISTRACIJA

NEMOKAMI mokymai pagal programos „Nordplus“ tarptautinį moterų verslumo skatinimo projektą „Entrepreneurial Mom HUB“, NPAD-2020-100/14.

Norėdami registruotis į šiuos mokymus, užpildykite dalyvio anketą.

REGISTRACIJA BAIGTA

NEMOKAMI mokymai pagal Erasmus+ suaugusiųjų švietimo projektą #WISE. 

REGISTRACIJA BAIGTA

Daugiau informacijos žr. projekto svetainėje https://wise-women.eu/

NEMOKAMI mokymai pagal Erasmus+ suaugusiųjų švietimo projektą #FLIGHT.

Užpildykite registracijos formą ir informaciją apie rengiamus mokymus Jums atsiųsime pirmiesiems. Mokymų grupės ir datos bus skelbiamos 2022 m. sausio mėn.

REGISTRACIJA

VšĮ VERSLI MAMA – tai 2015 m. gruodį įkurta nevyriausybinė organizacija (NVO), veikianti vaikus auginančių moterų įgalėjimo srityje. Vedame verslo pradžios ir organizavimo, klasikinės ir skaitmeninės rinkodaros komunikacijos, skaitmeninio finansinio raštingumo, verslo psichologijos ir lyderystės, laiko planavimo mokymus, vykdome verslumo edukaciją moterims, kurių gimtoji kalba yra ne lietuvių.