Pagrindinis Portalo VERSLI MAMA organizuojami mokymai
Grotuvas

Norite registruotis į VERSLI MAMA mokymus? Pasirinkite Jus dominančią temą iš mūsų mokymų sąrašo:

VERSLI MAMA Vasaros akademija kviečia į 12 savaičių tęstinius mokymus visas moteris, dėl įvairių priežasčių negalinčias grįžti į samdomo darbo rinką ir norinčias išmokti susikurti darbo vietą sau.

Akademijoje įgysite teorinių žinių ir praktinių įgūdžių iš verslo vadybos ir finansų, skaitmeninio raštingumo, asmeninio efektyvumo ir dalykinės komunikacijos sričių. Nuosekliai ir kryptingai dirbdamos, dėstytojams padedant po 12 savaičių turėsite pasirengusios realistišką verslo planą, kurio pagrindu galėsite susikurti darbo vietą sau.

Akademijoje dėsto įvairių sričių specialistai, iš savo praktikos sėkmingai susikūrę asmenines darbo vietas arba verslus. Pagrindinis jų tikslas – pasidalinti su Jumis savo žiniomis, patirtimi ir sėkmės receptais, kad visi drauge sukurtume kuo gyvybingesnę smulkiojo verslo bendruomenę.

Bendra mokslų Vasaros akademijoje trukmė – 168 akademinės valandos. Jas sudaro teorinės paskaitos, kontaktų mugės, kuriose įkvėpimu dalinasi kviestiniai lektoriai, ir savarankiškas darbas.    

Akademinė savaitė sudaryta iš:

  • 4 ak. val. (2 savaitinės paskaitos) kontaktiniu būdu (Vilniuje),
  • 2 ak. val. dalykinės tinklaveikos sesija (kontaktų mugė),
  • 8 val. savarankiškas darbas.   

Vasaros akademijos baigiamasis darbas – išsamaus asmeninio verslo plano pristatymas. Visoms baigusioms Vasaros akademiją įteikiamas pažymėjimas apie išeitą verslumo mokymų kursą. 

REGISTRUOKITĖS užpildydami registracijos formą.

NEMOKAMI mokymai pagal programos „Nordplus“ tarptautinį moterų verslumo skatinimo projektą „Entrepreneurial Mom HUB“, NPAD-2020-100/14.

REGISTRACIJA BAIGTA

NEMOKAMI mokymai pagal Erasmus+ suaugusiųjų švietimo projektą #WISE. 

REGISTRACIJA BAIGTA

Daugiau informacijos žr. projekto svetainėje https://wise-women.eu/

NEMOKAMI mokymai pagal Erasmus+ suaugusiųjų švietimo projektą #FLIGHT Ukrainos karo pabėgėlėms Širvintose.

VšĮ VERSLI MAMA – tai 2015 m. gruodį įkurta nevyriausybinė organizacija (NVO), veikianti vaikus auginančių moterų įgalėjimo srityje. Vedame verslo pradžios ir organizavimo, klasikinės ir skaitmeninės rinkodaros komunikacijos, skaitmeninio finansinio raštingumo, verslo psichologijos ir lyderystės, laiko planavimo mokymus, vykdome verslumo edukaciją moterims, kurių gimtoji kalba yra ne lietuvių.