Pinigai

Dirbi individualiai? Naujus metus pradėk su „CFlow“!

Print Friendly, PDF & Email

Nauji metai – nauji ratai. Ar bent jau naujas būdas dirbti individualiai. Individualios apskaitos sistema„CFlow“ kviečia 2016-uosius pasitikti šiuolaikiškai ir laisvai samdomiems specialistams skirtą virtualų buhalterį išbandyti nemokamai!

Pamiršk atgyvenusias popierines sąskaitas

„CFlow“ – paprasta ir aiški sistema, skirta visiems, vykdantiems individualią veiklą pagal pažymą. Kam vargti su atgyvenusiomis popierinėmis sąskaitomis-faktūromis ir išlaidų žurnalais? „CFlow“ visą šią informaciją patogiai saugo elektroninėje versijoje, o deklaraciją ir kitus reikiamus mokesčius apskaičiuoja ir pateikia be jokių papildomų rūpesčių ir galvosūkių.

Rekomenduok draugui – naudokis nemokamai

Dabar kiekvienam, užsiregistravusiam „CFlow“, suteikiamas mėnuo nemokamų paslaugų, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad, pasibaigus bandomajam laikotarpiui, teks mokėti. Jei nori buhalterį nemokamai naudoti ir toliau, teturi išsiųsti pakvietimą jį išbandyti draugui ar pažįstamam, kuriam sistema taip pat galėtų praversti. Už kiekvieną išsiųstą pakvietimą – mėnuo nemokamų paslaugų tau. Ir taip visus ateinančius metus!

Visa informacija apie individualią veiklą – „CFlow“ tinklaraštyje

Trūksta žinių apie individualią veiklą? Nori pradėti, bet nežinai, kaip? Skaityk nuolat atnaujinamą „CFlow“ tinklaraštį, prenumeruok Facebook‘o paskyrą ir ne tik sužinok tau aktualius dalykus apie individualią veiklą, bet ir sek įvairius mokesčių bei kitus svarbius individualios veiklos pokyčius.

„CFlow“ primena, kad individuali veikla – paprasčiausias būdas imtis verslo, nesteigiant įmonės. Nereikia pradinių investicijų, nėra išankstinių mokesčių, o pažyma gali būti užsakoma net internetu. Daugiau informacijos ieškok čia!

Produktyvių, darbingų ir kūrybingų metų Tau linki „CFlow“! 

Kilo neaiškumų? Rašykite mums el. paštu info@cflow.lt arba skambinkite Mokesčių informacijos centro numeriu 1882.

Parengta pagal puslapio vmi.lt informaciją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.