Mediateka

Karjeros samdinė Jolita: knyga – pavėluota dovana dukrai (2017-12-23)

Print Friendly, PDF & Email

„Karjeros samdinė“, – taip save be jokio patoso ir ironijos vadina Jolita Mikolaitienė, 20 metų atidavusi vadovaujamam darbui tarptautiniame versle. Ji pripažįsta neišdrįsusi išsiveržti iš gerai apmokamo samdomo darbo rutinos į kūrybininkės laisvę. Todėl dabar, kai dukters jau neliko nei namie, nei Lietuvoje, o samdinės karjera baigėsi, grąžina savo vaikui senas skolas.

Visi autoriai lyg susitarę tvirtina, kad iš knygų rašymo nepragyvensi. Tad kas atsitiko ir kodėl, kad populiaraus tinklaraščio Proto aistros autorė, grožio prekių verslo kūrybos vadovė ėmė ir parašė knygą? „Kad ir kiek uždirbau, tų pinigų nepakako laikui su dukra nusipirkti, – prisipažįsta. – Tas jausmas, kai tu bandai pinigais sumokėti savo vaikui už laiką, kurio nepraleidai kartu, nebuvo lengvai pakeliamas.“

Kokias godas, viltis ir palinkėjimus mama sudėjo į jau suaugusiai dukrai skirtą knygą? Kaip profesionaliai kūrybininkei sekėsi įkainoti savo autorinį darbą? Ir kodėl ji pasirinko dovanų rinkodarą?

Laida „Versli mama“ rengiama kartu su portalo partneriu Žinių radiju (www.ziniuradijas.lt) Spauskite ant laidos studijos nuotraukos ir klausykite!

Jolita Mikolaitiene

Laida su knygos „Dovana beveik suaugusiai dukrai“ autore Jolita Mikolaitiene

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.