Mediateka Renginiai

Konfliktų sprendimo būdai ir derybos pagal Ritą Regalę (video)

Print Friendly, PDF & Email

Žinoti, kokie konfliktų sprendimo būdai gali užtikrinti sėkmę derybose – aktualu kaip niekad, ypač, jei turi ne tik verslą, bet ir vaikų. Šitie derybininkai neturi jokių skrupulų: griūna, kur stovi ir rėkia arba nutaiso tokias akis, kad net kryžiukų jose nematyti.

„Kai mano paauglys sūnus dar buvo mažas, aš darydavau taip“, – sako versli mama Rita Regalė, bet mes neišduosime, kaip. O neišduosime dėl vienos paprastos priežasties: mes ir patys nežinome. Tačiau diplomuota psichologė Rita Regalė derybų ir konfliktų valdymo meno nuolat mokosi iš pasaulinio lygio lektorių ir yra pasirengusi šiomis žiniomis pasidalinti su visais jos internetinio seminaro dalyviais.

Kartais nepamatuotos asmeninės ambicijos, netinkamas elgesys, negebėjimas tinkamai išreikšti norų, kritikos ar pastabų sukelia konfliktines situacijas, kurios gadina nuotaiką, kelia įtampą ir nerimą. Prasčiausia, kai užsitęsusi konfliktinė situacija, neišspręstos derybos ima sekinti jėgas, kelti rimtų sveikatos sutrikimų, stumti į depresiją ir beviltiškumą.

Ritos seminaras skirtas visų lygių – grupės, įmonės, organizacijos, klasės, projekto ir kt. – vadovams. Taip pat jis turėtų būti naudingas atsakingiems tėvams, kuriems rūpi geri santykiai su vaikais, kitais šeimos nariais ir visais aplinkiniais. Ir dar – jauniems ir vyresniems, siekiantiems tobulėjimo, bendradarbiavimo ir puikios kasdienės savijautos.

KAS?

Internetinis seminaras „Kaip spręsti konfliktą ir laimėti derybas?” Aiški strategija ir veikianti taktika.

KUR?

Internete

KADA?

2018 m. lapkričio 29 d. 19.30 val. Lietuvos laiku

KIEK?

60 minučių

KAINA

22 EUR. DĖMESIO! Užsiregistravus ir apmokėjus iki lapkričio 21d. 24 val., kaina – tik 11 EUR. Registruojantis ir apmokant iki lapkričio 26 d. 24 val. – 17 EUR.

REGISTRACIJA

Registruokitės paspaudę šią nuorodą: http://www.tsprendimai.lt/webinaras1129

Jei negalėsite tą dieną dalyvauti tiesiogiai, registruokitės ir žiūrėkite įrašą.

POKALBIO SU PORTALU „VERSLI MAMA“ VIEŠNIA – RITA REGALĖ

Pokalbis su portalu Versli mama_Rita Regale

 Taip pat skaitykite:
 Versli mama Rita, kuriai paklūsta stresas ir pokyčiai
Versli mama ir jos super užimtų smegenų valdymas
Dr. Janina Radvilė: imkime ir darykime pačios! (2017-12-30)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.