4 vaikų mama Ieva: vaikui stilingai aprengti reikia 150 EUR (2017-11-18)

„Iš dviejų meilės gimsta šeši kuriantys”, – taip savo prekės ženklo Two_makes_sixs pavadinimą aiškina vaikų mados stilistė Ieva Arnauskienė, su vyru auginanti net dvi dvynukų poras: devynmečius brolius ir dvimetes sesutes.

Žinių radijo laidos „Versli mama“ viešnia atskleis, kad norint stilingai, kokybiškai ir nenuobodžiai aprengti vaiką lietuviškais drabužiais, reikėtų skirti apie 150 eurų. Tik ar verta? Kaip atrodo lietuviai vaikų mados kūrėjai vaikų madų pasaulio kontekste? Kurio dizainerio darbus žinoma vaikų stilistė prilygintų Juozo Statkevičiaus meistrystei? Ir kodėl ji ragina lietuvių aprangos kūrėjus nebijoti, jei juos kas apšauks plagiatoriais?

Lapkričio 24–26 d. parodų centre LITEXPO vyksiančioje parodoje „Vaikų šalis 2017“ prekės ženklas „Two_makes_Sixs“ kviečia į dvynukų madų šou. Pirmasis pasirodymas „Stilingi ir patogūs laisvalaikio deriniai“ įvyks lapkričio 24 d. 16 val ir truks iki 16.30 val.  Daugiau informacijos ieškokite renginio paskyroje feisbuke.

Laida „Versli mama“ rengiama kartu su portalo partneriu Žinių radiju (www.ziniuradijas.lt) Spauskite ant laidos studijos nuotraukos ir klausykite!

laida su Ieva

Laida su vaikų stiliste, 4 vaikų mama Ieva Arnauskiene

 


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.