Individualios veiklos apskaita: elektroninė vs popierinė (palyginimas)

Vis daugiau savarankiškai dirbančių žmonių (ang. freelancer) išbando elektroninį individualios veiklos buhalterį ir tikina, kad šis šiuolaikiškas apskaitos tvarkymo būdas – kur kas praktiškesnis ir padeda sutaupyti laiko. Kokie virtualaus buhalterio „CFlow“ privalumai?

3 paprasti žingsniai nė nepakilus nuo kompiuterio

Naudodami „CFlow“, su klientu atsiskaitote vos per porą minučių. Jums tereikia:

  1. Užpildyti jau paruoštą sąskaitos faktūros formą;

  2. Išsiųsti jos unikalią elektroninę nuorodą klientui (ją paspaudęs, užsakovas iš karto mato ne tik išrašytą sąskaitą už prekes ar paslaugas, bet ir Jūsų individualios veiklos pažymą);

  3. Fiksuoti apmokėjimą, vos tik klientas perveda pinigus į Jūsų banko sąskaitą.

Kitaip sakant, nebereikia rūpintis nei sąskaitų faktūrų kopijomis (jas „CFlow“ saugo savo sistemoje, tad bet kada galite atsisiųsti reikiamą dokumentą), nei pajamų ir išlaidų žurnalu (programa, įvertinusi išrašytą sąskaitą, jį užpildo automatiškai).

Elektroninių sąskaitų išrašymas – greitesnis ir patogesnis

CFlow“ galite rinktis ne tik standartinę sąskaitą faktūrą, bet ir du papildomus sąskaitų tipus: išankstinę (pritaikyta avansiniam apmokėjimui) ir kreditinę (jei prireiktų atlikti prekės grąžinimo operaciją). Be to, sąskaitose faktūrose pateikiamus savo ir nuolatinių klientų duomenis galite išsaugoti kaip šabloną – tokiu atveju pildyti tos pačios informacijos kiekvieną kartą nebereikia. Visų klientų, su kuriais kada nors dirbote, duomenis „CFlow“ saugo Jūsų paskyroje, tad šią informaciją galite norimai rūšiuoti ir peržiūrėti bet kada.

Daugiau jokio pajamų ir išlaidų žurnalo pildymo!

Vykdant individualią veiklą taip pat būtina pildyti pajamų ir išlaidų žurnalą. Su papildomais nepatogumais ypač susiduria tie, kurie vykdo kelias skirtingas veiklas, kadangi kiekvienai iš jų reikalinga įsigyti po atskirą pajamų ir išlaidų žurnalą. Naudodami „CFLow“ galite tokias problemas visai pamiršti – programa sukurta taip, kad pajamų ir išlaidų žurnalus pildo automatizuotai ir sukuria tiek žurnalų, kiek vykdote skirtingų veiklos rūšių. Maža to, su „CFlow“ taip pat galite patogiai rūšiuoti gautas pajamas ir sąnaudas – matyti, kiek, kokių ir kada finansinių veiksmų buvo atlikta.

Mokesčių apmokėjimas vienu pelytės paspaudimu  

Nežinote, kam ir kada tiksliai turite sumokėti gyventojų pajamų mokestį, privalomojo sveikatos ar valstybinio socialinio draudimo įmokas? Koks jų dydis? „CFlow“ naudotojams nereikia ieškoti minėtų mokesčių apmokėjimo instrukcijų ir daryti klaidų, pervedant pinigus atsakingoms institucijoms – užtenka spustelėti pelytės mygtuką, ir mokesčiai nukeliauja ten, kur reikia. Be to, visada sekate, kokią dalį gautų pajamų jie sudaro – tai atsispindi asmeniniame vartotojo individualios veiklos balanse, kurį stebite nuolat. Individualios veiklos mokesčių skaičiuoklė taip pat visuomet po ranka.

lentele 620

Vykdyti individualią veiklą su „CFlow“ paprasta net ir tiems, kurie ypač nemėgsta biurokratinių iššūkių ir nuogąstauja dėl galimo popierizmo. Įsitikinkite virtualaus buhalterio individualiai dirbantiems asmenims privalumais patys – užsiregistruokite ir mėnesį programa naudokitės nemokamai arba išbandykite demonstracinę versiją tuojau pat!

Daugiau informacijos ieškokite www.cflow.lt.

Taip pat skaitykite:

Individualios veiklos mokesčiai? Nieko sudėtingo!  


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.