Renginiai

10 savaičių mokslų vardan taikos šeimoje

Print Friendly, PDF & Email

Jei išsimušate iš vėžių, kai vaikai iškrečia ką nors netikėto ir jūsų auklėjimo pastangos subyra į šipulius; jei svajojate apie sutarimą ir ramybę šeimoje, kur vakarais ir rytais nėra erzelio, paniurusių veidų, konfliktų ar durų trankymo; jei jūsų vaikas pernelyg priklausomas nuo kompiuterinių žaidimų ir pernelyg mažai bendrauja ar prisideda prie bendrų reikalų; jei susimąstote, kodėl kartais vaikai nenori suprasti ar priešinasi geroms jūsų idėjoms ir akivaizdžioms pasekmėms ateityje – skirkite laiko nemokamoms paskaitoms, kurias organizuoja Vilniaus visuomenės sveikatos biuras ir, tikėtina, kartu su specialistais rasite geriausius atsakymus į šiuos klausimus.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamas ir (ar) tėčius, auginančius įvairaus amžiaus vaikus, registruotis į TĖVŲ GRUPES. Tai vaikų auklėjimo įgūdžius lavinanti programa, pagrįsta individualiosios psichologijos autorių ir praktikų idėjomis. Tėvai kartu dirba grupėje: diskutuoja, dalinasi patirtimi, tikrina ją su teoriniais vaikų auklėjimo pasiūlymais, ieško bendrų atsakymų į iškilusius klausimus.

Programa įgyvendinama per 10 kassavaitinių susitikimų, kiekvieno užsiėmimo trukmė – 2 val.

Tėvų grupės užsiėmimai vyks Vilniaus visuomenės sveikatos biure, adresu: Polocko g. 12-2, Vilnius, nuo 2016 m. sausio mėnesio.

Šiuo metu renkamos tokios grupės:

I grupė. Kviečiami tėvai, auginantys 1–6 metų amžiaus vaikus. Pirmas susitikimas vyks sausio 12 d., antradienį, 10 val.

II grupė. Kviečiami tėvai, auginantys 7—12 metų amžiaus vaikus. Pirmas susitikimas vyks sausio 12 d., antradienį, 18 val.

III grupė. Kviečiami tėvai, auginantys 7—12 metų amžiaus vaikus. Pirmas susitikimas vyks sausio 13 d., trečiadienį, 10 val.

IV grupė. Kviečiami tėvai, auginantys 13—16 metų amžiaus vaikus. Pirmas susitikimas vyks sausio 13 d., trečiadienį, 18 val.

Dalyvavimas tėvų grupėje – nemokamas. Grupes ves Nerilė Norkūnė, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė, individualiosios psichologijos konsultantė. 

Išankstinė registracija į Tėvų grupes: nerile.norkune@vvsb.lt arba tel. +37068223088

Dalyvių skaičius ribotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.