3 dalykai, į kuriuos verta investuoti kuriant verslo svetainę

Print Friendly, PDF & Email

Dažnai kuriant interneto svetainę, ypač pirmąją, norisi kuo daugiau sutaupyti. Todėl ieškoma kuo pigesnių paslaugų. Deja, tačiau tokiu atveju dažniausiai tenka nusivilti jų kokybe ir lūkesčių neatitinkančiais rezultatais. Sprendimas pakankamai aiškus – yra dalykų, į kuriuos verta ar netgi būtina investuoti kuriant savo interneto svetainę. Plačiau aptarsime pagrindinius iš jų.

Pirmasis – domenas

Vienas pirmųjų dalykų, į kurį vertėtų pakankamai investuoti kuriant interneto svetainę, be abejonės, yra domenas. Kalbant paprasčiau, tai unikalus jūsų svetainės adresas. Geras domeno vardas leidžia kurti profesionalų įvaizdį, išsiskirti iš kitų ir tapti labiau matomiems. Dažnai tai būna pirmasis dalykas, kurį pamato jūsų produktų ar paslaugų internete ieškantys žmonės. Tai reiškia, kad geras domeno vardas gali padėti pritraukti į svetainę daugiau potencialių klientų. Taip pat jis svarbus ir SEO atžvilgiu, nes leidžia pasiekti aukštesnes pozicijas „Google“ paieškos rezultatuose.

Priežasčių, kodėl verta investuoti į domeno vardą – daugybė. Tačiau kaip tokį išsirinkti? Atkreipkite dėmesį, kad pasirinktas domenas būtų pakankamai trumpas, aiškus, lengvai įsimenamas ir kuo geriau atspindintis jūsų prekių ženklą. Apgalvokite, kokiai rinkai jis skirtas (Lietuvos ar tarptautinei) ir kokią veiklos sritį turėtų atspindėti (pavyzdžiui, grožio, dizaino, mokslo, žaidimų ar kitą). Pagal tai bus lengviau nuspręsti, kokia domeno galūnė, arba TLD (angl. top-level domain), jam tinkamiausia.

Antrasis – hostingas

Kitas dalykas, kurį renkantis patariama pernelyg netaupyti, yra hostingas, arba svetainių talpinimas. Ši paslauga reikalinga tam, kad jūsų svetainė taptų pasiekiama interneto naudotojams. Aukštos kokybės hostingas padeda užtikrinti geresnį svetainės veikimą: didesnį greitį ir pasiekiamumą. Tiek vienas, tiek kitas aspektas labai svarbus norint neprarasti lankytojų. Kuo didesnis svetainės greitis ir pasiekiamumas, tuo didesnis auditorijos įsitraukimas. Na, o tai paprastai lemia ir aukštesnius konversijų rodiklius.

Aukštos kokybės hostingas leidžia naudotis neribotu duomenų srautu, todėl nereikia jaudintis, kad jis bus išnaudotas. Dar vienas privalumas – patogi el. pašto administravimo sistema, užtikrinanti lengvą el. pašto dėžutės valdymą. Be viso to, patikima hostingo įmonė visuomet suteikia atsargines duomenų kopijas, kurios leidžia atkurti prarastus svarbius svetainės duomenis. Naivu tikėtis, kad tokiais privalumais pasižyminti paslauga bus nemokama. Todėl kuomet reikalingas neabejotinos kokybės hostingas kainaneturėtų būti stebinančiai maža. Na, o jei norite šią paslaugą užsisakyti jau dabar, tai galite padaryti spustelėję ant pateiktos nuorodos.

Trečiasis – saugumas

Nuolat besikeičiančioje internetinėje erdvėje saugumo sprendimai turėtų būti vienas iš pagrindinių prioritetų. Jie svarbūs dėl daugelio priežasčių. Viena iš pirmųjų – duomenų apsauga, kuri ypač aktuali turintiems el. parduotuvę. Siekiant ją užtikrinti, būtina pasirūpinti SSL sertifikatu, kuris užšifruoja visus kliento į svetainę suvedamus mokėjimo ar kitus asmeninius duomenis ir neleidžia jų nuskaityti nusikaltėliams.

Saugumo sprendimams priskiriami ir specialūs įrankiai, į kuriuos taip pat verta investuoti. Paprastai juos galima įsigyti iš hostingo paslaugas teikiančios įmonės, kas yra tikrai patogu. Saugumo įrankis kasdien skenuoja interneto svetainę ir identifikuoja galimas grėsmes, tokiu būdu leisdamas apsisaugoti nuo virusų ir piktavalių veiksmų. Priklausomai nuo norimų funkcijų, galima užsisakyti atitinkamą tokio įrankio paketą.

Šie trys dalykai yra tai, į ką verta investuoti kuriant savo interneto svetainę. Taigi belieka išsirinkti patikimą domeno registravimo bei hostingo paslaugų teikėją. Pasirūpinkite, kad svetainė padėtų jums kurti profesionalų įvaizdį, būtų patogi, greita ir saugi.

Nėra komentarų

KVIEČIAME REGISTRUOTIS
Į KŪRYBOS MOTERŲ VERSLUMO MOKYMUS

*Pateikdama savo el.pašto adresą sutinku užpildyti registracijos formą anglų kalba,
sutinku su
dalyvavimo NVO VERSLI MAMA vykdomuose projektuose taisyklėmis

You have successfully subscribed to the newsletter

Įvyko klaida. Prašome bandyti dar kartą

VERSLI MAMA will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.