Namai

8 Priedai automobiliui, kurie pravers kiekvienam

Print Friendly, PDF & Email

Šiame straipsnyje mes pasidalinsime net 8 priedų automobiliams sąrašu. Šie priedai yra skirtingų tipų ir turi skirtingą paskirtį. Tačiau dėl to, kad apima įvairias sritis, jie gali būti naudingi kiekvienam. Tikimės, kad informacija bus naudinga visų transporto priemonių turėtojams. Pradėkime!

Parkavimo sensoriai

Nors visi vairuotojai vertina gerus įgūdžius parkuojant automobilį, su parkavimo sensoriais (parktronikais) viskas tampa daug lengviau. Jums nebereikia pergyventi dėl to ar bandymas manevruoti nesibaigs borto ar kitos transporto priemonės kliudymu. Papildoma informacija leis labiau atsipalaiduoti atliekant parkavimo manevrus ir dėl to palengvės visas procesas.

Moderni multimedijos sistema

Jeigu automobilyje stinga komforto, ypač iš multimedijos pusės, verta investuoti į modernią multimedijos sistemą. Pati multimedija dažniausiai nėra labai brangi, tačiau vien galimybė per jos ekraną matyti navigacijos žemėlapius arba prisijungti su Bluetooth sukuria daug pridėtinės vertės. Tarp kitko verta paminėti, kad modernią multimedijos sistemą į automobilį sumontuoti ir paleisti galite ir patys. Jums tereikia ją įsigyti!

Vaizdo registratorius

Vaizdo registratorius turi dvejopą naudą kiekvienoje transporto priemonėje. Visų pirma – jis pateikia beveik nenuginčijamus įrodymus eismo įvykio atveju, kada į jį patenkate jūs. Jeigu kitas vairuotojas ar eismo dalyvis buvo kaltas dėl įvykio, tačiau tai neigia, vaizdo registratoriaus medžiaga bus svarbiausias įkaltis tyrėjams. Jie taip pat padeda identifikuoti žalą, padarytą stovėjimo aikštelėse, kai nebuvote transporto priemonėje.

Be to, vaizdo registratorius jūsų automobilyje gali padėti ir kitiems žmonėms. Jeigu jie pateko į nelaimę, o jūsų registratorius tai įrašė – tyrėjams tokia medžiaga bus be galo naudinga.

Pirštinės ir skudurėlis

Kažką nuimti, ištraukti, pakelti, įdėti, pamatuoti tepalo lygį, atsukti kitų skysčių bakelių kamštelius ir atlikti bet kurią kitą užduotį prie automobilio yra purvinas darbas. Kadangi nemažai iššūkių iškyla dienos eigoje arba tuomet, kai turite kitų planų, išsitepti rankas neatrodo kaip tas dalykas, kurį daryti norėtųsi. Su pirštinėmis ir skudurėliu lengviau atliksite aibę minėtų užduočių bei neišsitepsite ar nenusideginsite, netyčia prisilietę prie karšto motoro.

GPS navigacija

Keliaujantiems į užsienį labai pravers patikima GPS navigacija. Ten, kur nebūtinai turite prieigą prie interneto patogiau naudoti specialią navigaciją. Be to, telefonas tuo metu bus laisvas ir nenaudojamas, su juo galėsite valdyti multimediją ar kitas pramogas automobilyje, o štai kryptis ir maršrutą nurodys GPS navigacija.

Navigacijos sistemos taip pat gauna atnaujinimus. Dėl to visada turėsite tikslius maršrutus įvairiose šalyse, neeikvosite ribotų nemokamų ar labai brangių mobiliojo interneto duomenų užsienyje ir saugiau naviguosite aplinkoje.

Tepalo bei langų plovimo skysčio bakeliai bagažinėje

Šios dvi priemonės yra labai skirtingos, tačiau jos ir reikalingos, ir taip pat svarbu išskirti, kad jų trūkumas gali atsirasti pačiu nepatogiausiu metu. Jeigu tepalo lygis variklyje labai nukris, važiuoti tiesiog nebegalima. Priešingu atveju atsiranda rizika labai smarkiai pažeisti vidaus degimo variklio mazgus.

Na, o langų plovimo skystis pravers kiekvienoje ilgoje kelionėje. Niekada nenuspėsite situacijos, kada jis pasibaigs. Tačiau tikėtina, kad tas momentas, kai jis baigsis, bus svarbus ir langą nuvalyti reikės kuo skubiau. Pavyzdžiui, tikrai nemalonu įveikti šimto ar dviejų šimtų km atstumą iki pajūrio su nešvariu, išteptu langu. Jeigu turite langų apiplovimo skysčio, keliausite saugiau.

Magnetinis laikiklis

Magnetinis laikiklis jūsų telefonui tikrai yra naudingas pirkinys ir priedas. Kiekvieną kartą keliaudami, dirbdami ar tiesiog laiką leisdami automobilyje galėsite patogiau išnaudoti jo funkcionalumą. Su laikikliu, nepažeisdami taisyklių galėsite matyti navigaciją savo telefono ekrane, valdyti muziką ar mėgautis kitomis media pramogomis be didelio vargo. Telefonas laikysis prisitvirtinęs ir bus lengvai nuimamas bei uždedamas atgal.

FM Moduliatorius

Šis priedas gerokai pakels multimedijos sistemos galimybes jūsų automobilyje. Jeigu neturite AUX laido ar USB bei Bluetooth jungties su multimedijos sistema, dar nereiškia, kad negalite klausytis savo muzikos. FM moduliatoriai yra skirti būtent tam, kad per radiją galėtumėte klausytis savo turinio – dainų, tinklalaidžių, vaizdo įrašų ir taip toliau. Šis nebrangus pirkinys lengvai įstatomas į įkrovimo lizdą ir iš karto gali būti sujungiamas su jūsų įrenginiais.

Partnerio turinys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.