Agnė: geras lyderis nelipa per galvas (2017-10-07)

Agnė Tėvelytė-Petronienė – reto entuziazmo dviejų vaikų mama, dėl savo ir kitų vaikų gerovės pradėjusi švietimo paslaugų verslą Ukmergėje. Ir ne tik!

Tarsi tokios veiklos būtų mažai, Agnės vadovaujama VšĮ Lyderių karta pradėjo rūpintis kompleksinių paslaugų šeimai teikimu mieste. Tai jos dėka verslios ukmergiškės mamos mokosi daryti kuo mažiau rinkodaros ir dalykinės komunikacijos klaidų, o savo patirtimi ir patarimais su jomis dalinasi portalo VERSLI MAMA vadovė ir Žinių radijo laidos „Versli mama“ vedėja Skaidrė.

Laidoje Agnė pasakoja, kad mažame mieste, kitaip nei didmiesčiuose, lavinimas kaip investicija į vaiko gerovę suvokiamas pavėluotai: tėvai tuo rūpintis pradeda tik atėjus paauglystei. Nepaisydama skaudžių replikų ir sunkumų, laidos viešnia tiki, kad požiūris ilgainiui pasikeis į gera.

Kokiais rūpesčiais gyvena 20 tūkst. žmonių turinčio miesto mamos? Kodėl didmiesčių sankirtoje įsikūrusi Ukmergė vis dar nepatraukli verslui? Ar lengva ugdyti lyderius periferijoje?

Laida „Versli mama“ rengiama kartu su portalo partneriu Žinių radiju (www.ziniuradijas.lt) Spauskite ant laidos studijos nuotraukos ir klausykite!su Agne

Laida su Agne Tėvelyte-Petroniene

 


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.