Akseleratorius „Norrsken Impact“ laukia verslių mamų paraiškų iki vasario 28 d.

Print Friendly, PDF & Email

Portalas VERSLI MAMA sulaukė Stokholme (Švedija) įsikūrusio startuolių akseleratoriaus „Norrsken Impact Accelerator“ komandos prašymo padėti pritraukti į artimiausią sesiją kuo daugiau moterų verslininkių. Taigi, kviečiamos visos verslios lietuvės, turinčios startuoliškų idėjų!

Jau šią vasarą fondas „Norrsken“ ketina suburti 20 perspektyviausių pasaulyje startuolių. Į kiekvieną iš jų planuojama investuoti po 100 tūkst. USD ir taip paspartinti jauno verslo kelionę į sėkmę. Bendradarbiaujantieji su fondu galės naudotis pasaulinio lygio verslininkų mentorių ir daugiau nei 100 geriausių tarptautinių investuotojų įžvalgomis.

Tarp mentorių yra daugiau nei 50 vienaragių ir tokių sparčiai augančių kompanijų kaip „Klarna“, „Minecraft“, „Soundcloud“, „Good American“, „Kry“, „Meltwater“, „Voi“, „Rekindle“ ir „Brilliant Minds“ įkūrėjų.

„Iki šiol sulaukėme kelių tūkstančių paraiškų iš daugiau nei 100 šalių, tačiau labai norime pritraukti daugiau nuostabių moterų, kuriančių verslus“, – laiške portalui tvirtina Norrsken Impact Accelerator komanda. 

Tad jei esate startuolis, norintis pasaulį padaryti geresniu, iki šio sekmadienio, vasario 28 d., kreipkitės akseleratoriaus svetainėje pateikiamais kontaktais.

Verslioms moterims suteikiama speciali privilegija – paskutiniame registracijos klausime įvedus kodą „FemaleFounderFastLane“, paraiška bus pastebėta ir įvertinta pirmumo teise.

Kaip nurodoma fondo pranešime, paraiškų programos uždaromos šį sekmadienį, vasario 28 d.

 

Apie akseleratorių

„Norrsken Impact Accelerator 2021“ įsteigtas Jungtinių Tautų plėtros programai (JTVP) bendradarbiaujant su fondu „Norrsken“. Akseleratorius investuoja į didžiausią poveikį kuriančias pradedančiąsias įmones, kurios imasi sudėtingiausių iššūkių, įskaitant skurdą, klimato kaitą ir apsirūpinimą maistu.

Šiemet ypatingas dėmesys bus skiriamas maisto ir žemės ūkio technologijoms. Bus atrinkta 20 startuolių, kurie gaus išankstinę 100 000 USD investiciją už 5 % nuosavo kapitalo. Vasarą pradedančiosios įmonės bus pakviestos į Stokholmą, kur dalyvaus 8 savaičių programoje. Čia jiems bus pasiūlyta patyrusių verslininkų ir patarėjų, įskaitant JTVP ekspertus, parama.

Programą užbaigs demonstracinė diena, kurios metu pradedantiesiems verslininkams bus suteikta galimybė prisistatyti keliems investuotojams ir potencialiems klientams.

Parengta pagal „Norrsken Impact Accelerator ir JTVP informaciją
Nėra komentarų