Renginiai

„Alfa“ teatro lūpomis – visa tiesa apie vyrų ir moterų santykius

Print Friendly, PDF & Email

Tie, kas 2014 m. dalyvavo Daugiavaikių šeimų asociacijos MES organizuotoje tradicinėje Šeimų eisenoje nuo Vilniaus Katedros aikštės iki Lukiškių aikštės, veikiausiai įsidėmėjo patrakusį daktarą Aiskaudą, visus gydžiusį žuvų taukais. Tikrame gyvenime šis daktaras – daugiavaikės šeimos tėvas ir nuosavo lėlių teatriuko įkūrėjas, kurio mono ir mini spektaklį netrukus pamatys ir verslios mamos.

Ar daug pažįstate šeimų, kurios, užauginusios savo vaikus, paimtų globoti tris našlaites mergytes ir iš visų jėgų stengtųsi suteikti joms visavertį gyvenimą? Bent jau vieną tokią šeimą verslimama.lt pažįsta – tai vilniečiai Viktorija ir Alfonsas Rameikos, aktyvūs Daugiavaikių šeimų asociacijos MES nariai. O dabar Alfonsas turi dar ir visą nuosavą lėlių teatrą, kurio mini vaidinimas balandžio 5 d. Vilniuje rengiamos edukacinės konferencijos „Aš – versli mama“ metu per juoką ir ašaras pažvelgs į nepagražintus vyrų ir moterų santykius.

Alfonso „Alfa“ teatras pradėjo kurtis 2015 m. rugpjūčio mėnesį, o pirmas pasirodymas įvyko tų pačių metų lapkritį. „Mūsiškis teatras ypatingas tuo, kad jame yra vienas spektaklių kūrėjas, vienas režisierius ir vienas aktorius, ir visa tai – vienas ir tas pats asmuo: aš, Alfonsas”, – taip kikena per kažkokią likimo klaidą profesionaliu komiku netapęs vyras, kad nors imk ir čia pat numirk iš juoko. Tik lėles Alfonso teatrui daro jo žmona Viktorija. Gausios šeimos moteris dabar jau įmiklino ranką tiek, kad savo gamybos skudurinukes pradėjo pardavinėti ir privatiems asmenims.

Plakatas-alfa

Teatro unikalumas tas, kad visus spektaklio personažus įgarsina ir vaidina Alfonsas. Pavyzdžiui, pirmajame jo spektaklyje „Kelionė pas Todėl” iš viso yra net 9 personažai, ir visi jie įgarsinti skirtingais balsais!

„Alfa” lėlių teatro pasirodymai daugiausiai vyksta vaikų darželiuose, vaikų kavinėse ir šventėse, o balandžio 5 d. žiūrovų sulauks ir Europos lyčių lygybės institute (Gedimino pr. 16, Vilnius), kur, stebint garbingai verslių mamų, diplomatų, politikų ir visuomenės veikėjų auditorijai, Alfonso lėlės kalbės apie išsilavinusios moters norą būti verslininke ir vyro pastangas ją atkalbėti.

Laukiame Jūsų penktojoje edukacinėje konferencijoje „Aš – versli mama“, kurioje vaikus auginančios verslininkės stengsis paūgėti ir pačios 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.