Renginiai

Alionos konkursas Aušrelės spintoje: nebeliko kam raukšlėtis

Print Friendly, PDF & Email

Šioje nuotraukoje, pasak fotografės Sigitos Rudelienės, matyti tikroji Aušrelės esybė. Jau lapkričio 4-ąją savo akimis galėsime įsitikinti, kaip tą esybę pavyko atpažinti ir atskleisti įvaizdžio dizainerių komandai.

Kas sekate mūsų naujienas, žinote, jog įvaizdžio dizainerės Alionos Bogdanovos ir jos komandos „Įvaizdžio menas“ skelbtą konkursą laimėjo versli trijų vaikų mama Aušrelė Leonova iš Vilniaus. Tiksliau, ją Aliona atsirinko iš keturių pretendenčių todėl, kad, kaip pati sako, perskaičiusi Aušrelės laiškus ir peržiūrėjusi nuotraukas pamanė, jog savo žiniomis būtent jai galėtų daugiausia padėti.

Štai kaip Aušrelė savo motyvus išdėstė komentaruose po straipsniu:

Kodėl aš? Nes dirbu tarp žmonių ir su žmonėmis, dažnai stoviu scenoje ir kartais atrodo, kas prašaunu pro šalį. Nes esu nestandartinių gabaritų ir norisi paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus. Nes norisi žavėti. Nes kartais tiesiog norisi užsimerkti ir atsiduoti į specialistų rankas ir pamatyti kaip tave mato specialistai.

Alionos ir jos komandos sumanytas konkursas vadinasi „Jauno verslo naujas veidas“. Tačiau šiandien Aliona per Aušrelės verslo veidą, t. y. drabužių spintą, prasinešė taip, kad joje beveik neliko nė vienos raukšlės! Tiksliau, nebeliko kam raukšlėtis 😀

Abi verslios mamos padirbėjo iš peties – net 4 valandas! Po tų keturių valandų iš Aušrelės spintos dingo ¾ drabužių – juos įvaizdžio dizainerė nurodė išmesti, ką Aušrelė klusniai sutinka padaryti.

Na, o kad artėjant žiemai neliktų plika ir basa, jau artimiausiomis dienomis abi su Aliona keliaus į projekto partnerės „Apranga“ parduotuvę viename iš didžiausių sostinės prekybos centrų ir išsirinks kelis ansamblius: su sijonu, kelnėmis ir skirtą pasipuošti dienos metu.

Ar Alionai pavyko perprasti Aušrelės asmenybę, ją atskleisti ir paryškinti subtiliausias jos puses, galėsime įvertinti jau lapkričio 4-ąją edukacinėje konferencijoje „Aš – versli mama“. Dalyvės mokestis – 30 EUR; Daugiavaikių šeimų asociacijos MES narėms (su kortele VISI SAVI) – 20 EUR. Registracija vyksta el. p. skaidre@remedium.lt

PROJEKTO PARTNERIS

APRANGA kaip rengsites siandien logo NAUJAS Lietuva

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.