Ana: įkūrė verslą paslapčia – ir tuo laiminga! (2017-04-27)

Dviejų mama Ana Matijoškienė verslą įkūrė paslapčia nuo vyro ir kitų šeimos narių – sako žinojusi, kad pritarimo nesulauks. Iš pradžių pradėjusi nuo vertimų veiklos, gimus antrajai atžalai ėmė organizuoti ir keliones po Vilnių bei Lietuvą. 

Savo įmonę Fortuna Publica Ana įkūrė laukdamasi antrojo vaiko: prisipažįsta pagaliau išdrįsusi įgyvendinti vaikystės svajonę tapti gide. Kaip tampama profesionaliu kelionių vadovu? Kodėl nėščiosioms netinka įprastos ekskursijos? Kur didesnė konkurencija – vertimų ar kelionių versle? Ką Anos dažniausiems klientams, lenkų turistams, reiškia Vilnius ir kur jiems baigiasi geografinė Lietuva?

Laida „Versli mama“ rengiama kartu su portalo partneriu Žinių radiju (www.ziniuradijas.lt) Spauskite ant laidos herojės nuotraukos ir klausykite!

ana studija

Laida „Versli mama“ su Ana Matijoškiene

 


1 Komentaras

  1. imoniu steigimas vilniuje

    2017 liepos 13 prie 17:23

    Na nuo vyro slėpti gal ir nėra logišką, o giminei sakyti tikrai nėra būtinybės. tačiau vistiek sveikintina, kad moteris viską padarė savarankiškai ir jai puikiai sekasi. Moterys tapusios mamomis dažnai tampa aktyvesnės ir pilnos idėjų.

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.