Antrasis šeimų festivalis MES keliamas į kitus metus, prašo saugoti bilietus

Print Friendly, PDF & Email

Vasarį paskelbę apie ambicingus planus apsieiti be vienkartinių indų, gegužę antrasis šeimų festivalis MES praneša, kad renginys apskritai atšaukiamas. Birželio mėn. 13–14 dienomis Valkininkuose turėjusi vykti šventė gausioms šeimoms perkeliama į kitus metus. Bilietus įsigijusieji prašomi ne susigrąžinti pinigus, o pasinaudoti proga užsitikrinti vietą 2021 m. renginyje.

Praėjusiais metais Šeimų festivalis MES pirmą kartą sukvietė gausias šeimas į bendrą erdvę, kurioje persipynė edukacijos, konferencija, koncertai ir pramogos. Jau tada, 2019-aisiais, festivalio organizatoriai skatino dalyvius būti draugiškus gamtai ir sunaudoti kuo mažiau plastikinių indų bei reikmenų, taip atkreipiant dėmesį į ekologijos svarbą.

Šiais metais buvo planuota apskritai apsieiti be taršių vienkartinių gaminių – šeimos prašytos atsivežti nuosavus įprastus indus ir juos po naudojimo išsiplauti. O ir pats renginys buvo planuojamas gerokai didesnio masto: jis turėjo apjungti dviejų dienų programą su konferencija šeimoms „Sąmoninga šeima – misija įmanoma”, amatų kiemu, net 3 grupių vakariniu koncertu, ugnies šou pasirodymu, istorinių  automobilių paroda ir kitomis įdomybėmis.

Prašo išsaugoti bilietus

„Deja, paveikti visuotinės karantino krizės, esame priversti šių metų festivalį kelti į kitus metus, kadangi nenorime rizikuoti dalyvių saugumu ir sveikataׅ“, – sako festivalio organizatorė Jurgita Pocienė, Daugiavaikių šeimų asociacijos MES įkūrėja ir vadovė.

Visus, kurie jau įsigijo bilietus, J. Pocienė kviečia ne panikuoti, o juos išsaugoti. „Festivalis MES kitais metais grįš su dar didesniu trenksmu, ir jūs jau turėsite galimybę jame dalyvauti be eilės“, – žada organizatorė.

Daugiavaikių šeimų asociacija MES, įkurta 2012 metais, vienija daugiau kaip 300 šeimų iš visos Lietuvos. Jos nare gali tapti kiekviena šeima, auginanti 3 ir daugiau vaikų. Asociacija rūpinasi narių savo socialine gerove, atstovauja jų interesams, taip pat organizuoja įvairius renginius, puoselėjančius šeimos tradicijas ir vertybes.

Portalas VERSLI MAMA informaciją apie šį renginį viešina remdamasis BNS spaudos centre išplatintu pranešimu spaudai ir smulkesnės informacijos neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių.

Festivalio organizatorių nuotr.

____________________________________________________________

Taip pat skaitykite:

Socialinio verslo idėjų platforma leis gauti finansavimą geriems darbams

 

Nėra komentarų