„Auk su „Google“ nemokamai apmokys 10 tūkst. įmonių ir verslininkų

Google_versli mama

„Google“ kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija pradeda įgyvendinti projektą „Auk su „Google“. Jis sudarys galimybę esamiems ir būsimiems verslininkams nemokamai pasinaudoti technologijų įmonės „Google“ siūlomais mokymais bei konsultacijomis ir taip įgyti naujų skaitmeninių įgūdžių, reikalingų siekiant kurti ir plėsti savo verslą. 

Įgyvendinant šią „Google“ iniciatyvą, planuojama nemokamai apmokyti apie 10 tūkstančių verslo atstovų, padėti jiems atrasti skaitmeninių technologijų teikiamas galimybes ir suteikti reikiamų įgūdžių tam, kad jau veikiantis verslas augtų, o naujas – sėkmingai užgimtų.

„Tai ypač aktualu šiuo laikotarpiu, kai susidomėjimas elektronine komercija, skaitmenine transformacija, skaitmeninių įgūdžių tobulinimu yra itin išaugęs“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius.

Nedaro, nes nemoka

Kaip vieną pagrindinių kliūčių, stabdančių internetinės prekybos augimą ir verslo skaitmeninimą, verslo atstovai įvardija kompetencijų stoką. Būtent dėl jos nepavyksta sėkmingai vykdyti skaitmeninės rinkodaros ir pritraukti klientų. Todėl skaitmeninė verslo transformacija ir darbuotojų skaitmeniniai įgūdžiai tampa itin svarbūs asmeniniam, profesiniam tobulėjimui ir verslo augimui.

Pandemija parodė, kad krizės metu skaitmeninės technologijos padeda žmonėms palaikyti tarpusavio ryšius ir užtikrina verslo tęstinumą. Žvelgiant į ateitį, technologijos ekonomikos augimui bus svarbesnės nei bet kada anksčiau.

Pasak „Google“ vadovo Baltijos šalims Vytauto Kubiliaus, „Google“ nori padėti kuo daugiau Lietuvos smulkių ir vidinių įmonių, kad jos skaitmeninių technologijų pagalba imtų pardavinėti savo produktus ir paslaugas tarptautiniu mastu.

Kitas svarbus siekis – padėti žmonėms įgyti naujų įgūdžių, kurie pagelbėtų parengiant Lietuvos piliečius būsimai darbo vietai ir darbo rinkai.

Planuojama, kad projekto įgyvendinimo metu nuo š. m. rugsėjo mėn. iki 2021 m. pabaigos bus apmokyta apie 10 tūkst. asmenų, padedant jiems įgyti naujų skaitmeninių įgūdžių.

Planuojama, kad 5 tūkst. asmenų bus apmokyta dar šiemet. Registracija į mokymus jau prasidėjo, daugiau informacijos rasite „Auk su „Google“ svetainėje.

Galimybė gauti 300 EUR kreditą

Projekto įgyvendinimo metu bus rengiami nemokami „Google“ kursai, teikiamos įvairios priemonės, asmeninio bei verslumo ugdymo programos ne tik esamiems verslininkams, bet ir asmenims, norintiems pradėti savo verslą.

Planuojamos „Auk su „Google“ mokymų temos – eksportas, elektroninė prekyba, skaitmeninė rinkodara, interneto svetainių kūrimas, verslo pradžia ir plėtra bei pagalba keliant individualių asmenų kvalifikaciją.  Šie mokymai tiks mažoms ir vidutinėms įmonėms, neturinčioms skaitmeninio verslo ar prekiavimo savo produktais ir paslaugomis užsienyje patirties.

Mokymai taip pat padės tiems, kurie jau naudojasi internetu, plėsti savo verslą, mokydami juos rasti naujų eksporto rinkų ir būdų, kaip pasiekti naujus klientus.

Kiekvienas programoje dalyvaujantis verslas turės galimybę gauti 300 JAV dolerių kreditą „Google Cloud“ platformoje, tapti labiau matomas per priemonę „Google My Business“, atrasti eksporto rinkas per priemonę „Market Finder“, naudotis „G Suite Essentials“ (Meet, Drive, Docs ir kt.) priemonėmis.

Programa „Auk su „Google“ Lietuvoje yra dalis tarptautinio bendrovės įsipareigojimo padėti Europos verslui atsigauti ir skaitmenintis, o asmenims rasti naują darbą ir plėtoti karjerą, rašoma pranešime spaudai.

Iliustracija iš portalo VERSLI MAMA archyvų

__________________________________________________________

Taip pat skaitykite:

Išmanioji programėlė – galimybė verslui: 5 priežastys, kuo ji gali būti naudinga


1 Komentaras

  1. Fad

    2021 birželio 10 prie 12:03

    Google darbar jau vertinama apie 900 milijardų, taigi kažin ar kada pasikeis pagrindinė paieškos sistema. Įdomu aplamai kaip kitos paieškos sistemos laikosi? Taigi jei nori būt žinomas, turi būti google žinomas visais kanalais, o to be skaitmeninės rinkodaros nelabai padarysi, ypač savo jėgomis. Tam reikalui yra rimtos rinkodaros kompanijos ir firmos, kurios atidirbę visą sistemą

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.