„Bankera“ pradeda siūlyti sąskaitas verslui

bankera_versli mama

Lietuvių įkurtas finansinių technologijų (FinTech) startuolis Bankera pradėjo teikti paslaugas įmonėms ir besiverčiantiems individualia veikla. Jo platformoje nuotoliniu būdu galima atsidaryti IBAN tipo verslo sąskaitas bei vykdyti ir priimti SEPA mokėjimus eurais. Tarp verslų, kurie naudosis naujojo banko paslaugomis, pavedimai bus nemokami.

Kaip teigiama išplatintame pranešime žiniasklaidai, nebrangios ir greitos finansinės operacijos bei patogus jų valdymas nuotoliniu būdu pirmiausia turėtų būti aktualus smulkiems ir vidutiniams verslams, ieškantiems būdų optimizuoti sąnaudas.

Naujoji bankinių paslaugų įmonė žada greitą ir sklandų sąskaitų atidarymo procesą, gyvą ir 24 valandas per parą prieinamą kokybišką klientų aptarnavimą. Pasak įmonės bendraįkūrėjo Vytauto Karalevičiaus, visi šie platformos privalumai orientuoti į klientus, kurie vertina saugų, patogų ir mažiau kainuojantį kasdienių finansinių operacijų valdymą skaitmeniniu būdu.

Pasirinkimas – iš trijų paketų

Verslo klientams siūloma rinktis iš trijų paslaugų paketų. Pigiausias jų kainuoja 5 EUR per mėnesį.

Teigiama, kad konkurencingas paslaugų kainas pirmiausiai įvertins internetinėje erdvėje veikiantys verslai: elektroninės prekybos, svetainių talpinimo (angl. hosting) ir panašių skaitmeninių paslaugų teikėjai bei su kriptovaliutomis susijusią veiklą vykdančios bendrovės.

Atsižvelgiant į poreikius, dalis verslo klientų iškart turės galimybę naudotis SWIFT ir daugiavaliutiniais mokėjimais, o kitiems šias paslaugas planuojama pasiūlyti netrukus.

Privatiems bei verslo klientams artimiausiu metu bus siūlomos ir mokėjimų kortelės. Šiais metais  klientai taip pat turės galimybę atsidaryti daugiavaliutę sąskaitą ir vykdyti valiutos keitimus itin palankiais kursais.

Toliau plėtodama skaitmeninę platformą „Bankera“ yra numačiusi įdiegti papildomas funkcijas: mokėjimų inicijavimą, mokėjimus pagal gavėjo telefono numerį ar elektroninį paštą, automatizuotą pinigų atidėjimą taupymui.

Kasdienių finansinių operacijų valdymą visi „Bankera“ klientai taip pat galės patogiai vykdyti per mobiliąją aplikaciją, kuri bus prieinama Android bei iOS platformose.

Atsidaryti „Bankera“ verslo sąskaitą galima čia.

Privatiems klientams taip pat pristatyta ir pirmoji elektroninės piniginės versija, kurioje atsidaryti IBAN sąskaitą ir vykdyti SEPA mokėjimus eurais fiziniai asmens gali visiškai nemokamai.

***

„Bankera“ – jau daugiau nei kelerius metus veikianti FinTech įmones vienijanti ekosistema, kurią įkūrė trys verslininkai iš Lietuvos: Vytautas Karalevičius, Mantas Mockevičius ir Justas Dobiliauskas.

„Bankeros“ elektroninės piniginės ir kitas susijusias paslaugas teikia įmonė „Era Finance Ltd.“, kuri yra Lietuvos banko patvirtintas licencijuotos elektroninių pinigų įstaigos „Pervesk“ tarpininkas, veikiantis jos vardu. „

Pervesk“ aptarnauja „Bankeros“ klientų sąskaitas, vykdo klientų tapatybės nustatymą, tikrinimą, atlieka klientų rizikos vertinimą bei kitas procedūras. Visų „Pervesk“ klientų lėšų saugumas užtikrinamas griežtai laikantis įstatymų.

Straipsnis parengtas pagal BNS spaudos centre išplatintą informaciją.

Iliustracija – pranešimo spaudai autorių.

______________________________________________________________________

Taip pat skaitykite:

Šeimos biudžetas karantino metu, arba Ką gali 3 eurai


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.