Aktualu

Būk matomas bėgdamas per naktinį Vilnių!

Print Friendly, PDF & Email

Tamsiu paros metu atšvaitus nešioti būtina, tačiau kalbėk nekalbėjęs – dauguma jų taip ir lieka numesti namuose ar paslėpti kišenėse. Už valstybės lėšas, t. y. mūsų visų pinigus, atšvaitų per metus nuperkama ir išdalinama daugiau kaip 6 mln. vienetų, t. y. dvigubai daugiau nei statistiškai yra gyventojų Lietuvoje. Tačiau tik kas dešimtas pėstysis tamsiu paros metu dėvi atšvaitą.

Antrąją šv. Kalėdų dieną visi vilniečiai kviečiami jungtis prie socialinio saugumo akcijos „Būk matomas“ palaikymo ir dalyvauti ARMYDAY naktiniame bėgime. Bėgimo startas ir finišas – Katedros aikštėje, o tikslas – ne tik sveikai ir smagiai pajudinti po švenčių aptingusį kūną, bet ir prabėgti tamsiomis sostinės gatvėmis taip, kad net juodžiausioje tamsoje kiekvienas bėgikas būtų MATOMAS ir PASTEBĖTAS. Bėgimo organizatoriai tikisi, kad taip pavyks atkreipti visuomenės dėmesį į socialinės saugumo akcijos „Būk matomas“ reikšmę ir surinkti lėšų jai paremti. 

Nugalėtojui dovanų – PEUGEOT dviratis

10 km distancijos nugalėtojui organizatoriai įteiks fantastišką PEUGEOT dviratį, kurį įsteigė akcijos „Būk matomas“ vežėjas „PEUGEOT LIETUVA“. „Palaikome šią puikią akciją, nes tokios iniciatyvos reikalingos ir sveikintinos. Pėstieji yra eismo dalis, o mes – vairuotojai, tai labai pastebime, ypač tada, kai pėstieji išnyra tamsoje lyg šešėliai. Mūsų įsteigtas prizas – PEUGEOT dviratis – tai tik simbolinė šv. Kalėdų dovana. Kaip sakoma, roges ruošk vasarą, o dviračius – žiemą“, – teigė PEUGEOT atstovas Lietuvoje Vitalijus Eidimtas.

Bėgs ir dideli ir maži

ARMYDAY bėgimas tamsoje skiriamas ir vaikams, ir suaugusiems. Vaikai galės dalyvauti vaikų sprinte, kurį nubėgę gaus smagių dovanų ir bus pakviesti į Kalėdinės eglutės pasakų klausymo vakaronę. Suaugę galės pasirinkti distanciją pagal savo fizinį pasirengimą – 5 km arba 10 km.

Bėgikai bus apšviesti specialiomis priemonėmis, o kartais bėgs visiškoje tamsoje, todėl visiems dalyviams siūloma turėti bent kokius šviesos šaltinius ir pasipuošti atšvaitais Originaliausių ir labiausiai apsiatšvaitavusių taip pat laukia kalnas dovanų 🙂

Nebūk nindzė – būk matomas

Naktinio bėgimo šukis „Nebūk nindzė – būk matomas“ pasirinktas neatsitiktinai, nes tamsiausiu metų laiku į gatves išeina… nindzės. Prisidengdami tyla ir tamsa, jie keliauja gelbėti pasaulio. Tu niekados nepamatysi nindzės, nes jis girdi geriau nei pelėdos, o regėjimo varžybose nugalėtų visas pasaulio kates. Kad įgytų šias savybes, jie treniruojasi visą gyvenimą. Juk visa ninjutsu esmė yra slaptumas ir gebėjimas išlikti nepastebėtam. Tomis naktimis, kai nori būti matomi, nindzės segasi atšvaitus. Gyvybė – svarbiausia.

Renginys bus kupinas ne tik gero fizinio azarto, bet ir puikios muzikos, kadangi jau 19 val. 10 min. koncertuos „Muzikos perlų akademijos“ ir jaunųjų talentų konkurso atlikėjai. Bus ir netikėtų staigmenų, kokių gali pateikti tiktai nindzės, todėl būkite matomi ir budrūs! 😀

Registracija į bėgimą http://begimas.bukmatomas.eu/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.