Dailės terapijos užsiėmimai vaikams su disleksija

Print Friendly, PDF & Email

Praėjusį rudenį portalas VERSLI MAMA jau rašė, ką gali mamos užsispyrimas: sužinojusi dukters diagnozę disleksija, šešių vaikų mama Jurgita Pocienė pasiraitojo rankoves ir griebėsi darbo. Taip gimė pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvoje Dyslexia centras. Jame vykdoma dailės terapijos programa kviečia prisijungti visus, kam sunkiai sekasi draugauti su raidėmis.

Pasak Jurgitos, dailės terapijos programos tikslas – skatinti vaikų, kuriems diagnozuota arba įtariama disleksija,  saviraišką ir savęs pažinimą per kūrybą. Kartu tai ir kūrybiška pagalba, padedanti pažinti raides, su jomis susidraugauti ir išmokti jomis naudotis.

KAS?

9 dailės terapijos užsiėmimų skaičius darbui su disleksija.

KUR?

Dyslexia centras, Skroblų g. 10, Vilnius

KADA?

Kiekvieną šeštadienį, pradedant vasario 1 d., nuo 10 ir nuo 12 val.

Vieno užsiėmimo trukmė – 2 val.

APIE PROGRAMĄVersli_rekomenduoja fb

Programos uždaviniai:
• Teigiamas poveikis psichoemocinei dalyvio būklei;
• Teigiamų mokymosi motyvų formavimasis;
• Savireguliacijos veikloje formavimasis;
• Sąves pažinimo ir savivertės stiprinimas;
• Abiejų smegenų pusrutulių lavinimas.

Metodai

Tapymas, piešimas, tapyba pirštais, plastinė grafika (modelinas, viela, folija, įvairūs siūlai, grandinėlės, virvės, audiniai, sagos, gamtinės medžiagos), koliažas, smėlio terapija, molio terapija, pasakų terapija, žaidimų terapija, MAK kortų panaudojimas dailės terapijoje, abiejų smegenų pusrutulių lavinamoji veikla, dermoleksija, sensorinė grafika.
Vaikai susipažins ir su kitais netradiciniais saviraiškos būdais ir medžiagomis, galės rinktis saviraiškos priemones ir būdus, bus skatinama ir remiama kitokia vaikų kūrybinė iniciatyva tikslui siekti, vyks veiklos refleksijos, užsiėmimų apibendrinimas, darbų paroda (pgl.poreikį).

Dailės terapeutė Žaneta Kanapickienė apie save disleksija_Žaneta Kanapickienė_versli mama

Esu psichologė, savo profesinį kelią pradėjau nuo dailės pedagogo darbo. Turiu daugiau nei 15 metų darbo patirties švietimo sistemoje. 2018 m. Menų terapijos centre baigiau dailės terapijos metodų taikymo galimybių programą pas dailės terapijos pradininkes Lietuvoje, dailės terapeutes Audronę Brazauskaitę bei Dovilę Jankauskaitę.

Kūryba lydėjo ir domino mane nuo vaikystės, tačiau profesionaliai domėtis dailės terapijos metodais pradėjau dirbdama psichologe. Nuo 2018 m. nuolat domiuosi dailės terapijos mokymais bei galimybėmis savo profesinėje veikloje.

Keliu kvalifikaciją žymios dailės terapeutės Liudmilos Lebedevos seminaruose, baigiau kelias Vakarų Ukrainos art terapijos asociacijos programas pas art terapijos trenerę Jeleną Tarariną, tokias kaip dailės terapija darbui su vaikais, dailės terapija darbui su ypatingais vaikais, resursinė art terapija su sunkiais vaikais 7-16 m., dailės terapija darbui su paaugliais, šeimos sisteminė dailės terapija ir t.t.

2018 m. pradėjau savo privačią profesinę praktiką, sukūriau Kūrybinio augimo studijos puslapį Facebooke, kur dalinuosi veiklos rezultatais, idėjomis, patarimais.

Taip pat nuo 2018 m. realizuoju dailės terapijos metodus organizuojant kūrybines stovyklas vaikams. Organizuoju intuityvios tapybos užsiėmimus.

KIEK?

170,00 EUR mokant visą sumą iš karto.
199,00 EUR, mokant 50 proc. avanso.

NUOLAIDOS

DSA MES VIP nariams – 20 proc. nuolaida.
DSA MES VISISAVI – 15 proc. nuolaida.
Su ŠEIMOS KORTELE – 15 proc. nuolaida.

REGISTRACIJA

Užpildyti registracijos formą čia.
Užpildę netrukus gausite patvirtinimo laišką su mokėjimo nurodymu.

Programos paskyra feisbuke

disleksija_centras_versli mama

Portalas VERSLI MAMA yra šio renginio viešinimo partneris ir smulkesnės informacijos apie patį renginį neteikia. Jos prašome teirautis organizatorių pirmiau nurodytais kontaktais.

Iliustracijoms panaudotos organizatorių ir asmeninių archyvų nuotraukos.

_______________________________________________________________________________

Taip pat gali patikti:

Išpardavimai: 4 būdai, kaip nepamesti galvos pamačius nuolaidas

Nėra komentarų