Renginiai

Dar nevėlu tapti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus STATISTU!

Print Friendly, PDF & Email

Neužsiregistravai tapti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus STATISTU? DAR GALI TAI PADARYTI! ?

Kas yra STATISTAS? ? Statistais VIENAI DIENAI kviečiami tapti žmonės, kurie įsijaus į susirūpinusio gyventojo rolę ir padės įgyvendinti birželio 22 d. vyksiančias pratybas “Astravas 2022”, kurioms ruošiasi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Pasirengimo Ekstremalioms Situacijoms būrys!

Ką darys STATISTAS? ? Vienos dienos pratybų metu bus siekiama kuo tiksliau imituoti Astravo atominės elektrinės avariją, todėl STATISTAI bus kviečiami įsijausti į rolę – klausinėti darbuotojų ir savanorių klausimų, terautis dėl radiacinio užterštumo, išreikšti nerimą dėl savo sveikatos, gyvybės – taip pratybose dalyvaujančios institucijos ir LRK savanoriai galės geriau pasirengti galimai nelaimei! ?

Kodėl VERTA? ? Jokių įsipareigojimų – pratybos truks vos vieną dieną, o jų metu sutiksite ir susipažinsite su daug naujų žmonių, susipažinsite, kaip vyksta masinės evakuacijos, masinis gyventojų švarinimas, kaip dirba skirtingos institucijos ir nevyriausybinės organizacijos. O taip pat pasitikrinsite, kaip gerai galite įsijausti į tam tikrą rolę ?

Pažadame – bus tikrai įdomu ir TIKROVIŠKA! ?

PILDYK ANKETĄ IR PRISIJUNK PRIE REALISTIŠKIAUSIŲ PRATYBŲ ĮGYVENDINIMO
??????
https://forms.office.com/r/hZTqk0aibq

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.