E-prekybos mokymai: nuo idėjos iki rinkodaros

Print Friendly, PDF & Email

Verslininkė Alma Užusienė, turinti dvylikos metų darbo patirtį e-prekybos srityje, nuo nulio kūrusi ir vysčiusi e-komercijos projektus Lietuvos ir užsienio rinkoms, kviečia į keturių modulių mokymus. Juose – viskas nuo iki apie elektroninę prekybą.

KAS?

E-prekybos mokymai pradedantiesiems.

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, keturis kartus po dvi valandas. Kiekvieną iš siūlomų keturių mokymų galima įsigyti atskirai (pagal poreikį). Versli_rekomenduoja fb

2021–01-18 – I modulis E-prekybos pradžiamokslis „Idėja“

Pirmasis internetinis seminaras E-prekybos pradžiamokslis „Idėja“ skirtas turintiems idėją prekiauti internetu, tačiau nežinantiems nuo ko pradėti ar abejojantiems idėjos pasirinkimu. Šie mokymai supažindins su pagrindinėmis e-prekybos funkcijomis, padės numatyti trumpalaikes ir ilgalaikes e-verslo perspektyvas, išsigryninti turimą idėją.

2021–01–20 – II modulis Asortimento formavimo dirbtuvės

Antrojo seminaro Asortimento formavimo dirbtuvės metu mokysimės prekių asortimento formavimo subtilybių. Dalyviai sužinos kur ir kaip ieškoti tiekėjų, kokią bendradarbiavimo formą pasirinkti, kokius kiekius prekių gaminti ar pirkti.

2020-01-25 – III modulis E-prekybos pradžiamokslis „Startas“

Trečiasis seminaras E-prekybos pradžiamokslis „Startas“ skirtas puikiai veikiančios elektroninės parduotuvės kūrimui, būtinų e-prekybos elementų įdiegimui ar jau turimos el. parduotuvės vystymui. Dalyviai mokysis kurti turinį, tinkamai pateikti prekes, matuoti veiklos rezultatus.

2020-01-27 – IV modulis E-prekybos pradžiamokslis „Rinkodara“

Ketvirtasis seminaras E-prekybos pradžiamokslis „Rinkodara“ skirtas siekiantiems pritraukti pirkėjų srautą į savo el. parduotuvę ar kitą prekybos platformą bei didinti pardavimus. Jo metu mokysimės kurti individualią rinkodaros strategiją kiekvienam verslui, atsižvelgiant į turimus resursus, vertybes bei keliamus tikslus.

KUR?

Internetiniai seminarai arba nuotoliniai mokymai internetu.

Seminarai vyksta Zoom.us platformoje.

Seminaro nuorodą atsiųsime renginio dieną. Įsigiję mokymus, tačiau negalintys nurodytu laiku dalyvauti, galės gauti seminaro įrašą mokymams pasibaigus.

KADA?

2021 m. sausio mėn. 18, 20, 25, 27 dienomis.

KIEK?

55–69 EUR

REGISTRACIJA

Įsigyti mokymus galima svetainėje Pradinis impulsas.

Portalas VERSLI MAMA informaciją apie šį renginį viešina remdamasis partnerio pateikta informacija ir smulkesnės informacijos neteikia. Jos prašome teirautis partnerio kontaktais, nurodytais nuorodose.

Iliustracijos ir vaizdo medžiaga – partnerio.

________________________________________________________________________________

Jums taip pat gali būti įdomu:

Darbas ir vaikų priežiūra – Kamilės startuolis YOOPIES siūlo viską suderinti

Nėra komentarų