Pinigai

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinė atranka

Print Friendly, PDF & Email

Ūkio ministerija iki š. m. gegužės 31 d. kviečia įmones ir organizacijas teikti paraiškas dalyvauti 2017 m. Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje. Konkurso dalyviai turi galimybę pristatyti verslą skatinančias sėkmingas viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvas, kurios buvo įgyvendintos ar įgyvendinamos mažiausiai dvejus metus. Paraišką galima teikti pagal šias nominacijas: verslumo dvasios skatinimo, investicijų į verslumo įgūdžius, verslo aplinkos gerinimo, verslo tarptautinės plėtros skatinimo ir atsakingo verslo.

„Europos verslininkystės apdovanojimai – tai puiki galimybė dalytis geriausios verslumo politikos ir patirties pavyzdžiais ir didinti informuotumą apie verslininkų vaidmenį visuomenėje. Jie taip pat suteikia progą pristatyti idėjas ir pasiekimus tarptautiniu lygmeniu, gali įkvėpti ir paskatinti būsimus verslininkus sėkmingai įgyvendinti viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektus tiek nacionaliniu, tiek regioniniu, tiek vietos lygiu“, – teigia ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Du geriausius Lietuvos nacionalinei atrankai pateiktus projektus išrinks ūkio ministro įsakymu sudaryta nacionalinės atrankos vertinimo komisija. Nacionalinės atrankos nugalėtojai bus pakviesti dalyvauti Mažų ir vidutinių įmonių asamblėjoje ir Vienuoliktoje Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Taline šių metų lapkričio 23 d. Estijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai metu.

Konkurso sąlygas, atrankos kriterijus ir paraiškos formą galima rasti Ūkio ministerijos tinklalapyje adresu: http://ukmin.lrv.lt/europos-verslininkystes-skatinimo-apdovanojimai

Ūkio ministerija paraiškas priima el. paštu raminta.krulikauskiene@ukmin.lt.

Europos verslininkystės apdovanojimus organizuoja Europos Komisija kasmet nuo 2005 metų. Konkurse dalyvauja 28 Europos Sąjungos valstybes narės, taip pat Islandija, Norvegija ir Turkija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.