Mediateka

Ieva ir Vega: mamos verslui inovacijos privalomos (2017-09-30)

Print Friendly, PDF & Email

Kas per burtažodis tos inovacijos ir kam jų reikia dažnai smulkiam mamos verslui? Apie tai laidoje kalbamės su Valdymo inovacijų agentūros direktore, Vilniaus universiteto dėstytoja ir renginio InnoBoost vedėja Ieva Adomaityte-Subačiene bei UAB „Talentų namai“ partnere, verslo psichologe ir viena iš InnoBoost moderatorių Vega Dikčiene.

Pasak Ievos, inovacijos – tai nebūtinai tik robotika, kosmosas ir aukštos pridėtinės vertės IT technologijos, bet ir kūdikių šliaužtinukai, įmirkyti gydomųjų savybių augaliniais ekstraktais, ir keksiukų tešlos priedai, ir darželinukų tėvams apie jų vaiko dienotvarkę pranešanti programėlė. O Vega sako, kad bijoti naujovių – psichiškai sveikam žmogui normalu, bet pražūtinga verslininkei.

Norite sužinoti daugiau? Atvykite į spalio 6 d. Vilniuje rengiamas verslo dirbtuves augančiam verslui InnoBoost’17! Jose nebus pranešimų ir teorinių mokymų, tik diskusijos, susitikimai, patarimai. Bilietai čia.

innoboost

Laida „Versli mama“ rengiama kartu su portalo partneriu Žinių radiju (www.ziniuradijas.lt) Spauskite ant laidos studijos nuotraukos ir klausykite!

laida inovacijos

Laida su renginio „InnoBoost“ vedėja Ieva Adomaityte-Subačiene ir verslo psichologe, viena iš „InnoBoost“ moderatorių Vega Dikčiene

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.