Namai

Interjero dekoras 2022-aisiais: žalumos gausa ir kiti akcentai

Print Friendly, PDF & Email

Vienas naujųjų metų pažadų sau – atnaujinti jau turimus ar pamažu pradėti kurti savuosius namus? Interjero ekspertai pastebi, kad dekoro elementų pasirinkimai, o kartu ir patys namai tampa vis „draugiškesni“ gamtai. Galima sakyti, kad viena esminių 2022-ųjų erdvių puošybos tendencijų yra būtent organiškos medžiagos ir žalumos gausa. Į ką tiksliau verta atkreipti dėmesį šįmet?

1. Kambariniai augalai

Nesvarbu, norite pagyvinti jau turimas ar naujas patalpas, lengvas būdas tai padaryti – puošti jas žaluma. Interjero dizaineriai pabrėžia, kad ateinančius metus įvairaus stiliaus interjere bus gausu žalumos. Nebijokite parinkti dekoracijoms neįprastų vietų, eksperimentuoti ir žaisti kontrastingomis augalų spalvomis, formomis, dydžiais. Griežtų taisyklių nėra, tad galite drąsiai derinti tiek tradicinius, tiek egzotiškus augalus ir gėles.

2. Skintų gėlių kompozicijos

Kalbant apie gėles, verta pasižvalgyti idėjų, kaip stilingai dekoruoti namus skintų gėlių puokštėmis. Lygiai taip pat, kaip ir su kambariniais augalais, skintų gėlių deriniais galite puošti beveik visas namų zonas. Pagyvinkite valgomojo stalą, prieškambario komodą, naktinį miegamojo stalelį. Beje, šiandien gyvas puošmenas galite užsisakyti internetu – tiesiai į namus.

3. Rankų darbo keramikos dirbiniai

Organiška, natūralistinė stilistika neatsiejama nuo „žemiškų“ tekstūrų, medžiagų. Prie pasirinktos žalumos bei lauko gėlių puikiai derės keramikos dirbiniai. Geriausia dalis ta, kad unikali medžiaga leidžia menininkams išgauti labai skirtingus kūrinius. Tokius, kuriais paprasta puošti tiek modernia klasika, tiek skandinavišku minimalizmu alsuojančius namus.

4. Medienos detalės

Kalbant apie organiškas medžiagas, negalima nepaminėti medžio. Jis interjere atsispindės tiek balduose, tiek interjero akcentuose. Dairykitės medinių komodų, lentynų, gėlių vazonų stovų. Įvairiais būdais apdirbtą medieną vis dažniau matysime tiek bendrose namų erdvėse, tiek miegamojo ir vonios zonose.

5. Vintažiniai radiniai

Galiausiai, dairydamiesi įdomesnių tekstūrų ir formų „perliukų“, būtinai užsukite į vintažo krautuvėles. Čia ieškokite erdvės akcentų. Pavyzdžiui, nematytų vazų arba minėtųjų kambarinių gėlių vazonų spalvas pabrėžiančių stovų. Žaluma dekoruotuose namuose puikiai dera smilkalų laikikliai, įvairios žvakidės, padėklai.

Įdomu tai, kad nors namai vis arčiau gamtos, namų puošybos įpročiai – dekoracijų paieškos, gėlių užsakymas ir kita – vis labiau skaitmenizuoti. Lygiai taip pat, kaip internetu žvalgotės baldų ar maisto produktų, šiandien galite rinktis ir įsigyti gėlių puokštę. Beje, jei jus domina ir stilingos kambarinės gėlės, verta užsukti čia: https://www.pasauliogeles.lt/vazoniniai-augalai.

Partnerio turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.