Moteriškai

Kada Jūsų vyrui reikia kreiptis į vyrų gydytoją?

Print Friendly, PDF & Email

Daugelis moterų tikrai sutiks su pasakymu, kad vyrus prikalbinti apsilankyti pas gydytoją, gali būti kur kas sudėtingiau nei įtikinti tai padaryti savo vaikus. Visgi, svarbu prisiminti, kad kiekvienas vyras iš tiesų privalo atsakingai rūpintis savo sveikata. Labai svarbu pas gydytoją apsilankyti laiku, t.y., kuomet problema dar nėra įsisenėjusi, tuomet ją ir išspręsti yra kur kas lengviau bei prireikia kur kas mažiau laiko.

Tačiau taip pat svarbu akcentuoti tai, kad labai didelė dalis porų nepastebi pirmųjų ženklų, pranešančių apie tai, kad jau reikėtų apsilankyti pas vyrų gydytoją. Tad pats metas pasidomėti, kokie požymiai rodo, jog yra būtinas vizitas pas vyrų gydytoją?

  • Lytinio potraukio sumažėjimas gali būti viena iš priežasčių apsilankymui pas vyrų gydytoją. Žinoma, su šia problema susidurti galima dėl įvairių aplinkybių, pavyzdžiui, padidėjusio streso lygio ar darbo krūvio. Tačiau, jei jokių neįprastų veiksnių nėra, o lytinio potraukio – taip pat, urologo konsultacija tikrai galėtų praversti. Daugiau apie tai sužinosite https://www.homosanus.lt/urologo-konsultacija.
  • Sumažėjusi erekcija ar pagreitėjusi ejakuliacija taip pat yra svarios priežastys apsilankyti pas vyrų gydytoją.
  • Šlapinimosi sunkumai dažnai sutinkami tarp vyresni nei 50 – ies metų amžiaus vyrų. Ir jei tai tęsiasi ilgesnį laiką, vyrų gydytojo konsultacija taip pat yra reikalinga, kadangi tai gali byloti apie prostatos ligas.
  • Šio specialisto konsultacija yra būtina ir patiriantiems sėklidžių skausmą.
  • Jei kapšelyje yra jaučiamas mazgelis, tai – tai pat yra ženklas, kad reikalingi kuo skubesnė vyrų gydytojo konsultacija.
  • Net jei jūsų vyras ir nepastebi jokių pokyčių ar ženklų, susijusių su jo seksualine sveikata,. vistiek paskatinkite jį kartą per metus apsilankyti pas vyrų gydytoją, kad būtų atlikti PSA tyrimai. Tai – svarbi prevencinė priemonė nuo prostatos vėžio.

Lytinio potraukio sumažėjimas, sumažėjusi erekcija, šlapinimosi sunkumai, mazgelis kapšelyje ar sėklidžių skausmas – visa tai yra požymiai, pranešantys apie būtinybę apsilankyti pas vyrų gydytoją. Na, ir žinoma, ne ką mažiau svarbūs ir profilaktiniai apsilankymai (kartą per metus), kurių metu būti atlikti PAS tyrimai.

Partnerio turinys. Nuotrauka asociatyvinė © Canva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.