Namai

Kaip apšildyti didelio ploto erdvę?

Print Friendly, PDF & Email

Kai orai atvėsta, o norisi jaukiai su gera kompanija pasėdėti lauko terasoje, ką tada daryti, kokį šildytuvą rinktis? Tam reikalui geriausia rinktis arba infraraudonųjų spindulių, arba dujinį šildytuvą. Abu jie tinka lauko erdvėms arba didelėms uždaroms patalpoms apšildyti.

Kuo ypatingi infraraudonųjų spindulių šildytuvai?

Šios rūšies šildytuvų skleidžiamą šilumos intensyvumą galima reguliuoti. Jie yra įvairių modelių, vieni tinka dideliems plotams apšildyti, kiti – mažesniems. Be to, jie yra labai mobilūs, juos lengvai galima perkelti iš vienos vietos į kitą. Infraraudonųjų spindulių šildytuvus galima montuoti ir po pavėsinių stogeliais, ir po lauko skėčiais. O svarbiausia yra tai, kad jie yra atsparūs lietui. Itin paranku tai, kad šie šildytuvai šildo ne orą, o jų veikimo zonoje esančius žmones.

Kur geriausiai pasitarnauja dujiniai šildytuvai?

Dujinis šildytuvas – pati tinkamiausia įranga, kai reikia apšildyti paviljoną ar lauko terasą. Dujiniai šildytuvai gerai pasitarnauja ir didelio ploto patalpose. Pastatomas dujinis šildytuvas skleidžia ne tik šilumą, bet ir malonią šviesą, kai ant žemės nusileidžia vakaro prieblanda. Šios rūšies šildytuvai ankstyvą pavasarį ar vėlų rudenį yra puikiai  pritaikomi restoranų ar kavinių lauko terasose. Jų dėka ir ne sezono metu į šias visuomeninio maitinimo įstaigas galima pritraukti didesnį būrį lankytojų. Dujiniai šildytuvai tinka gamybinėse dirbtuvėse, garažuose ir kitose panašios paskirties vietose, kur nėra įrengtas ar laikinai neveikia centrinis šildymas.

Kokią praktinę ir netgi estetinę naudą duoda dujiniai šildytuvai?

Dujinio šildytuvo naudojimui nereikia turėti specifinių žinių ir sugebėjimų, nes jis yra labai paprastas. Prie šios rūšies šildytuvų privalumų galima priskirti ir tai, kad jiems nėra reikalinga elektros energija. Todėl jie ypač tinka šildyti lauko zonas, nes nereikia rūpintis dėl elektros įvado įrengimo. Puiku ir tai, kad dujiniai šildytuvai ne tik šildo patalpas, bet gali pasitarnauti ir kaip išvaizdus bei stilingas bendro interjero akcentas ir jaukios, netgi romantiškos šviesos šaltinis. Tinkamai pasirinktas dujinio šildytuvo modelis tuo pačiu gali tapti ir savita jūsų namų aplinkos puošmena.

Nuotrauka asociatyvinė © Canva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.