Aktualu

Kaip nerti verslių mamų tinklus?

Print Friendly, PDF & Email

Pristatome naują portalo rubriką „Tinklaveika“ – nors ir skamba lietuviškai ausiai neįprastai, reiškia šis žodis bendravimą, skirtą dalykinėms pažintims tikslingai megzti. Angliškai tai vadinama networking, kažkaip panašiai į tinklų nėrimą 🙂 Tad kaipgi nerti verslių mamų tinklus mūsų portale?

Pirmasis būdas

Reikia pateikti į portalo herojų gretas. Tai įvyksta verslininkei nusprendus naudotis mūsų teikiamomis viešinimo paslaugomis, kurių tikrai negalutinis sąrašas pateikiamas čia. Vienu metu su pasakojimu apie verslią mamą rubrikoje „Herojės“, „Tinklaveikoje“ pasirodo ir visi aktualūs jos kontaktai. Prie jų galima pridėti ir verslininkei aktualų prierašą, pavyzdžiui, apie ieškomus partnerius, darbuotojus ar pan., kuris rodomas sutartą laiką.

Antrasis būdas

Tiesiog atsiųsti portalo bendruoju el. paštu portalasverslimama@gmail.com reikiamus savo duomenis ir už simbolinį mokestį patekti į tinklaveikos sritį.

Kuo pirmasis būdas geresnis už antrąjį?

Visų pirma, potencialūs partneriai ir klientai, perskaitę straipsnį ar jų ciklą, sužino apie verslininkę daugiau informacijos ir gali susidaryti išsamesnį įspūdį apie jos verslą.

Be to, po visais mūsų straipsniais galima palikti komentarą – tai dar vienas kokybės vertinimo įrankis, leidžiantis pasidalinti įspūdžiais apie bendra(darbia)vimą su šiuo verslu. Verslui konstruktyvus grįžtamasis ryšys leidžia užtikrinti kokybę ir atsižvelgti į vartotojų pageidavimus, o vartotojui ar partneriui komentarai – tai tam tikros rekomendacijos, užvedančios ant kelio ir padedančios apsispręsti priimant sprendimus.

Pastaba: dėl tam tikrų techninių portalo platformos ypatumų komentarai skelbiami tik administratoriams patvirtinus. Asmeninio pobūdžio, užgaulūs, necenzūriniai ir reklaminio pobūdžio pranešimai viešai nepublikuojami.

Svarbu ir tai, kad pasirinkusios pirmąjį būdą verslininkės turi teisę per metus nemokamai dalyvauti 5 edukacinėse konferencijose „Aš – versli mama“ ir po jų vykstančiuose greituosiuose verslo pasimatymuose. Pasirodžius pranešimams apie artėjančią edukacinę konferenciją, tereikia susisiekti su redakcija ir pranešti apie savo dalyvavimą. Pasirinkusios antrąjį būdą, už dalyvavimą edukacinėse konferencijose moka nustatyto dydžio dalyvės mokestį.

Tiek pirmuoju, tiek antruoju atveju verslininkės kontaktai tinklaveikos srityje rodomi vienerius metus. Tačiau portalo paieška straipsnį apie verslininkę randa bet kada, o štai vizitinė kortelė iš tinklaveikos srities po metų iškeliauja į nebūtį.

Turite klausimų? Rašykite komentaruose arba susisiekite portalo kontaktais.

Vaikus auginančių verslininkių tinklaveikos sritis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.