Pinigai

Kaip patogiau visuomeninėms organizacijoms tvarkyti savo finansinius reikalus?

Print Friendly, PDF & Email

Ne vien įmonėms reikalinga tvarkyti buhalterinės apskaitos dokumentaciją. Šis rūpestis slegia ir nevyriausybines organizacijas, dar vadinamas pelno nesiekiančiais juridiniais asmenimis. Joms irgi yra būtina įrodyti finansinį savo veiklos skaidrumą ir nepriekaištingumą. Tokioms organizacijoms samdyti etatinį buhalterį būtų labai sunki našta. Tačiau gera žinia yra ta, kad ir joms į pagalbą gali ateiti elektroninės buhalterinės apskaitos įmonė Eureka.

Kas gi apima buhalterinės apskaitos sąvoką?

Trumpai tariant, buhalterinė apskaita yra ne kas kita, o ūkinių operacijų, išreikštų pinigais, registravimo, grupavimo ir apibendrinimo sistema. Jos suteikta informacija yra reikalinga tam, kad paskui galėtų būti priimti naudingi ekonominiai sprendimai. Pagrindinė jos paskirtis – teikti konkrečios įmonės ar organizacijos finansinę informaciją suinteresuotoms valstybinėms institucijoms, verslo partneriams ir kitiems adresatams.

Kokia yra pagrindinė buhalterinės apskaitos užduotis?

Viena iš pagrindinių buhalterinės apskaitos užduočių – parengti finansinį konkretaus objekto balansą tiems, kurie būna atsakingi už svarbių sprendimų priėmimą. Todėl tiek mažesnių, tiek didesnių įmonių vadovams praktiškiausias sprendimas yra vietoj etatinių buhalterių paslaugų samdytis elektroninės buhalterinės apskaitos paslaugą teikiančias internetines įmones.

Kodėl nevyriausybinėms organizacijoms yra reikalingas kokybiškas buhalterinės apskaitos tvarkymas?

Vertinant nevyriausybinių organizacijų finansavimo konkursų ir programų duomenis, aiškiai matomas siekis, kad finansinę paramą iš valstybės biudžeto ir kitų fondų gali gauti tik skaidrios šios rūšies organizacijos, kurios sugeba laiku ir pagal visus teisės aktų reikalavimus pateikti nepriekaištingas finansines ataskaitas, kurios kuo tiksliausiai parodo konkrečios organizacijos veiklos rezultatus ir taip paliudija apie jos skaidrumo ir atvirumo lygį. Todėl ir joms tikrai gali būti labai naudinga elektroninės buhalterinės apskaitos paslauga, kuri būna ne tik tiksli, nepriekaištinga, bet ir nebrangiai kainuojanti, todėl finansiškai nenuostolinga.

Kokia internetinė įmonė gali geriausiai pasitarnauti nevyriausybinėms organizacijoms?

Jei nevyriausybinės organizacijos nori įgyti patikimą pagalbininkę, galinčią pasirūpinti jų buhalterinės apskaitos dokumentų tvarkymu, tegul susisiekia su internetine įmone „Eureka“ ir jų problemos bus lengvai išspręstos, nes ji savo klientams suteikia automatizuotos ir skaitmenizuotos buhalterinės apskaitos paslaugas už nedidelę kainą.

Partnerio turinys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.