Aktualu

Kalėdinis atvirukas – parama šeimų stiprinimui

Print Friendly, PDF & Email

Kaip ir daugelis mūsų, savo idėjomis ir rūpesčiais dalinuosi su draugais. Taip pasitikrinu, ar idėja verta įgyvendinti ir surandu pagalbą, kai spręsdama kokį klausimą užstringu. Viename iš tokių pokalbių dalinausi, jog sunku sutelkti paramą Šeimos instituto veiklai, nes verslininkai tvirtina, kad tokį darbą turi remti valdžia, o valstybiniai projektai neskiriami darbui su politikais, mynimui jiems ant kulnų, kad ne tik politikuotų, bet būtų priversti realiai imtis šeimų gyvenimus gerąja linkme keičiančių darbų“, – kalėdinių atvirukų kolekcijos atsiradimo istoriją pasakoja Jolanta Ramonienė, Šeimos instituto direktorė.

Štai taip Jolantos galvoje ir gimė idėja šv. Kalėdų proga paramos telkimą padaryti naudingą rėmėjams. O kai idėja jau yra, geriausias būdas ją paversti realybe – sukviesti į talką bičiulius!

Vienas bičiulis pasisiūlė padėti pagaminti atvirukus, kurie parodytų, jog sveikinantysis yra socialiai atsakingas, jam rūpi, kad Lietuvoje būtų gera gyventi šeimose ir auginti vaikus.

Kadangi Kalėdos mums pirmiausia asociavosi su šeimos švente, tai natūralu, kad sumanėme atvirukams parinkti piešinius apie šeimą. Ieškodama vaikų piešinių vėl paprašiau bičiulių pagalbos – viena šeima pasiūlė savo vaikų piešinius, kiti pasidalino savo pažįstamų, organizuojančių piešinių konkursą apie šeimą, kontaktais. Taip su bendraminčių bičiulių pagalba ir sukūrėme „Šeimos instituto“ atvirukus.

Kviečiame ir Jus šventiniams sveikinimams pasirinkti Šeimos instituto atvirukus su vaikų piešiniais apie šeimą. Juos galite gauti kaip padėką už paramą Šeimos institutui.

Priklausomai nuo paramos sumos, padovanosime tam tikrą kiekį atvirukų, pvz.: 120 Eur – 100 vnt., 550 Eur – 500 vnt., 1000 Eur – 1000 vnt., 1800 Eur – 2000 vnt. ir t.t.

Atvirukai yra 210 x 105 mm dydžio, jų pavyzdžiai pateikiami internetiniame kataloge. Jūsų pasirinkimui siūlome keturis skirtingus atvirukų viršelius ir dvi skirtingas reversines puses.

Pervedus paramą Šeimos institutui per 3-5 darbo dienas, parengsime Jūsų pasirinktus atvirukus. Jums teliks pasirūpinti vokais ir suderinti atvirukų pristatymo bei atsiėmimo sąlygas.

Pateikiame paramos prašymą ir paramos gavėjo statusą patvirtinantį dokumentą.

Išsamesnė informacija apie pasiūlymą el. paštu institutas@seimos.org arba telefonu +370 (699) 64 747.

Informacija apie paramos gavėją:

Viešoji įstaiga „Šeimos institutas“
juridinio asmens kodas 303098216
Atsiskaitomoji sąskaita LT86 7300 0101 3611 3855
AB „Swedbank“, banko kodas 73000, SWIFT kodas HABALT22
mokėjimo paskirtyje nurodykite: parama veiklai

Šeimos instituto kalėdinių atvirukų katalogas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.