Pinigai

Kam galima patikėti buhalterinius nedidelės įmonės rūpesčius?

Print Friendly, PDF & Email

Jei esate neseniai įsikūręs arba jau iš seniau vadovaujate nedidelei verslo įmonei ir turite problemų su buhalterinės apskaitos tvarkymu, nenusiminkite. Į pagalbą visada gali ateiti įmonė, kuri klientams teikia elektroninės buhalterinės apskaitos paslaugą Jums tik reikia užsukti į internetinę svetainę eureka.lt ir čia išsamiai sužinosite, kuo jums gali būti naudinga buhalterija savo paslaugas teikianti nuotoliniu būdu.

Kuo klientams yra naudinga elektroninė buhalterinė apskaita?

Nuotolinės buhalterinės apskaitos paslaugą teikiantys profesionalai už labai palankią kainą kartą per mėnesį atlieka kliento įmonės finansinių operacijų apskaitą, informuoja apie galimus tokios veiklos trūkumus, pataria, kaip būtų galima ištaisyti su verslo vystymu susijusias klaidas. Bendradarbiavimui su klientu yra skiriamas asmeninis specialistas, kuris nepriekaištingai atlieka jam pavestą darbą. Negana to, visi šią paslaugą užsisakę klientai gali nemokamai naudotis elektroninei apskaitai skirtu savitarnos portalu ir patys išrašyti sąskaitas. Savitarnos skyrelyje jie gali stebėti pagrindinius finansinės veiklos duomenis ir iš jų rezultatų daryti atitinkamas išvadas.

Kokias pagrindines funkcijas atlieka konkrečiam klientui paskirtas profesionalus buhalteris?

Klientui paskirtasis buhalteris nuotoliniu būdu atlieka visus būtinus buhalterinės apskaitos veiksmus. Jam klientas kartą per mėnesį elektroniniu paštu turi atsiųsti pirkimo sąskaitų nuotraukas ir bankinių operacijų išrašus. Tada kliento patikėtinis, vadovaudamasis jam pateikta informacija, sutvarko iki galo visus būtinus buhalterinės apskaitos reikalus. Jeigu kartais klientas sumanytų papildomai savo įmonėje įdarbinti naują darbuotoją, nuotolinės buhalterinės apskaitos paslaugą teikianti įmonė jam persiunčia automatiškai sugeneruotą darbo sutartį, tokiu pat būdu įmanoma parengti ir darbdavio paskelbtus įsakymus.

Ką galima pasakyti apie elektroninės buhalterinės paslaugos kainas?

Elektroninės buhalterinės apskaitos paslaugos kaina tikrai yra palanki nedidelės apimties įmonėms. Kainos dydis būna nustatomas pagal parengiamo apskaitos plano apimtį, kuri priklauso nuo bendro kliento įmonės išrašomų sąskaitų ir kitų finansinių operacijų kiekio. Apskritai visos nustatytos elektroninės buhalterinės apskaitos paslaugos kainos nėra didelės ir negali finansiškai pakenkti kliento interesams. Be to, bendradarbiavimo su tokia įmone sutartis būna neterminuota, todėl klientas panorėjęs gali ją nutraukti, apie savo sprendimą pranešęs prieš kelias dienas.

Partnerio turinys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.