Renginiai

Kaunietės, ką valgys jūsų vaikai?

Print Friendly, PDF & Email

Veros Gorbačiovos nuotr. | VG Kids and Family Photography

Lapkričio 24 d., penktadienį,  17.30 val., Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje (Laisvės al. 96), darželinukų tėveliai, ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai ir specialistai kviečiami pasikalbėti apie sveikesnį mūsų vaikų maistą.

„Siekdami, kad mūsų vaikučiai valgytų natūralų ir sveiką lietuvišką maistą, turime ne tik remti vietos gamintojus, bet ir palaikyti jų tikslą – dėti vaikams ant stalo tai, kas geriausia, sveikiausia“, – tvirtina UAB „Mėta“ direktorius Mindaugas Vyskupaitis. Jo vadovaujama bendrovė iš Lietuvoje užaugintos ekologiškos žaliavos gamina girą, ekologiškas sultis ir ekologiškus konservus, bemielę viso grūdo ruginę ir kvietinę duoną, viso grūdo miltų kepinius, natūralius saldumynus iš daržovių ir kt.

Mindaugas papasakos apie tiesioginį sveikų produktų kelią pas vartotoją, gerąsias lietuviško maisto savybes, dalinsis žiniomis apie sveikos mitybos privalumus ir atsakys į kilusius klausimus.

Kaunietes verslias mamas į šį renginį kviečia Seimo narys, buvęs žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius ir Kauno miesto savivaldybės tarybos narė Edita Gudišauskienė.

Renginys nemokamas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.