Namai

Kodėl verta rinktis medvilninį kilimą?

Print Friendly, PDF & Email

Dabartiniais laikais kilimai gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų. Retai kur aptiksi grynai medvilninį kilimą. Tačiau medvilnės nereikėtų ignoruoti. Save pateisins medvilniniai kilimai tada, kai juos patiesite prie durų, nes jie puikiai sulaiko nešvarumus ir purvą. Be to, jie įprastai būna spalvingi, pagaminti iš rankomis surenkamos aukštos kokybės medžiagos – medvilnės.

Kokiomis ypatingomis savybėmis pasižymi medvilniniai kilimėliai?

Medvilniniai kilimėliai yra naudingi tuo, kad patikimai padeda palaikyti švarą jūsų namuose ir priedo – dar gražiai atrodo. Jie tikrai būtų palankus jums buitinis sprendimas, todėl tikrai nesigailėsite juos įsigiję savo namams. Už ką jie tikrai yra verti pagyrimo? Ogi už tai, kad jie prie savęs traukia viską, kas ant jų patenka, tai gali būti ne tik purvas, nuo batų padų nubiręs smėlis ar žvyras, bet ir pūkai ar kas nors į juos panašaus. Dėl šios puikios savybės jie jums šauniai pasitarnaus tiek prieškambaryje, tiek koridoriuje, tiek prie lauko durų, prisidėdami prie to, kad kambariai išliktų sausi ir apsaugoti nuo grindų ar kitų kilimų išpurvinimo. Jie idealiai pasitarnaus ir vaikų kambaryje.

Kur dar galima panaudoti medvilninius kilimus?

Kadangi medvilniniai kilimai lengvai sugeria tepalus, kitas taršias medžiagas, juos galima panaudoti ne tik privačiuose namuose, bet ir gamybinėse patalpose, medicinos įstaigų registratūrose, ligoninių priėmimo skyriuose, viešosios paskirties švietimo ir kultūros įstaigose, rūbinėse. Iš medvilnės pagaminti kilimai idealiai tinka naudoti ten, kur būna intensyvus žmonių judėjimas, gresiantis grindų drengimu ir purvo paskleidimu. Šie kilimėliai, anot specialistų, sulaiko net aštuoniasdešimt procentų į patalpas nešamų nešvarumų.

Kaip nuvalyti medvilninius kilimus?

Kadangi ant medvilninių kilimų labai greitai prisikaupia daug nešvarumų, juos reikia nuolat pakeisti į švarius, kol nešvariuosius tenka ne tik išpurtyti nuo teršalų, bet ir išplauti, jei to prireikia. Medvilniniai kilimai išsiplauna labai paprastai ir greitai. Juos galima plauti arba rankomis, arba skalbimo mašina. Išplovus belieka medvilninius kilimus, kaip ir kitus įprastinius skalbinius, išdžiovinti. Todėl namuose verta jų turėti po kelis, kad nesunkiai galėtumėte be jokių pertraukų palaikyti nuolatinę švarą.

Partnerio turinys. Nuotrauka asociatyvinė ©Canva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.